Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PODZIELIŁ SIĘ OSOCZEM. Pokonał koronawirusa i teraz chce pomóc innym.

PODZIELIŁ SIĘ OSOCZEM. Pokonał koronawirusa i teraz chce pomóc innym.

Dziś udało się nam porozmawiać z ozdrowieńcem, który już dwa razy odwiedził głogowski oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa aby podzielić się osoczem, które posłuży do leczenia pewnej grupy pacjentów z infekcją COVID-19. Obecnie takie osocze zdały w Głogowie dwie osoby. Więcej o tym powiemy w poniedziałek.


Podziel się
Oceń

Temperatura: 27°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama