Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 kwietnia 2024 14:24
News will be here

DETERMINACJA CHROBREGO NAGRODZONA! Przed tym meczem Chojniczanka miała jeszcze matematyczne szanse na pozostanie w Fortuna 1.Lidze, ale musiała punktować. Tymczasem inicjatywa była po stronie Chrobrego.

Gospodarze kontrowali i dzięki temu prowadzili 1:0 i 2:1. Później to pomarańczowo-czarni byli skuteczniejsi. Wygrywali 3:2. W końcówce wydawało się, że stracą trzy punkty, bo do remisu doprowadził Kuzimski. W ostatniej akcji meczu, w 93. minucie Praznovsky przechylił szalę zwycięstwa na stronę podopiecznych Ivana Djurdjevicia.
Tak, jak w Głogowie, trzy punkty dla Chrobrego.

1. minuta – strzał Kozaka zza pola karnego po rykoszecie poprzeczka

3. – drugi rzut rożny, główka Mikołaja Lebedyńskiego i piłka grzęźnie w polu bramkowym Chojniczanki – obrońca wybija

4. minuta groźna kontra gospodarzy, Praznovsky zbyt delikatnie wybija, na szczęście koledzy wspomagają

18. - kontra Chojniczanki, strzał z dystansu Ziętarskiego i jest 1:0

30. - Chrobry wyrównuje, Szymon Drewniak z wolnego (20 m) przymierzył tuż przy słupku i Janukiewicz piłki nie sięgnął

54. - Paprzycki centruje, Ziętarski głową i jest 2:1

58. - główka Lebedyńskiego i znowu jest remis (2:2)

61. - kontra Chrobrego, Stolc na 2:3

84. - spóźniony wyślizg obrońcy, Rajch dośrodkowuje, a Mateusz Kuzimski doprowadza do remisu (3:3)