ZBADAJ SŁUCH ZA DARMO

  • 26.01.2021, 13:51
  • Martyna Matusiak
2021-01-26-badania-sluchu-darmowe-pcuz-polkowice.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

W polkowickiej przychodni można wykonać bezpłatne badania słuchu. Dedykowane są przede wszystkim seniorom i osobom pracującym w hałasie, ale nie tylko.

Martyna Matusiak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Henryk KKK
Henryk KKK 19.07.2021, 12:47
Byłem kilka dni temu z ojcem, chociaż do tej pory nigdzie nie dał się wyciągnąc z domu na żadne badanie słuchu. U tej Pani atmosfera i życzliwość okazały się kluczowe do tego, żeby ojciec umówił się w końcu do laryngologa. Ta przemiła i rzeczowa Pani potrafi przekonać i dotrzeć do pacjenta ! Polecam
Emilia P.
Emilia P. 05.03.2021, 17:09
Ucho otoskopowane bez asekuracji? Odważna Pani!!!
Anna S.
Anna S. 05.03.2021, 14:23
Badaniami słuchu i doborem aparatów słuchowych powinien zajmować się protetyk słuchu/asystent protetyka słuchu, a nie jakiś specjalista ds. Aparatów.
Edyta
Edyta 22.06.2021, 11:04
w tym gabinecie przyjmuje również protetyk słuchu z tytułem :P, z drugiego gabinetu z Nowej Soli/ Pani Protetyk była na nagraniu widoczna/
Krystyna J.
Krystyna J. 07.07.2021, 16:27
Prawda! Nie rozumiem skąd w innych tyle jadu. ale to chyba konkurencja ściga.... E tam. Opinie gabinetu są najlepszą reklamą! i ja też polecam- wieloletnia pacjentka aparatowana w 2016
Mi_xx
Mi_xx 10.02.2021, 08:06
Polecam ten gabinet - nie czekasz miesiącami na termin żeby zrobić badanie słuchu, a to raczej istotne. Sympatyczna Pani z wywiadu, bardzo miła
Karolina P.
Karolina P. 01.02.2021, 14:24
Witam! Potwierdzam - na badania w tym gabinecie mozna zapisac się z szybkim terminem i bezplatnie. Miła obsługa to jedna z wielu zalet tego gabinetu!
Ewa
Ewa 27.01.2021, 11:37
Dobrze wiedzieć :) zapiszę babcię Pozdrawiam
Justyna Polkowice
Justyna Polkowice 26.01.2021, 21:22
Bardzo serdeczna i pomocna Pani tam pracuje! Jesli ktos ma w ridzinie starszą osobę która potrzebuje pomocy w zakresie dofinansowania do aparatu słuchowego to tam wszyatko pomogą załatwić i znajdą czas dla pacjenta. Sama polecam!
Widz
Widz 26.01.2021, 20:32
Nazwisko pani specjalistki przekręcone!

Pozostałe