Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MUZYCZNIE NA EKRANIE

Kliknij aby odtworzyć

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie wraca film. Już w ten piątek, czyli 12 marca wyświetlony zostanie obraz pt.”Ronnie Wood: Ktoś na górze mnie lub”. To ciekawa propozycja dla miłośników dokumentu jak i muzyki, której w tym filmie nie zabraknie.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 22°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama