Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WRÓCILI Z MEDALAMI I REKORDAMI

Kliknij aby odtworzyć

Nie tak dawno mówiliśmy o sukcesie Wiesława Kiwackiego i Moniki Nowickiej-Tymeckiej, którzy na Mistrzostwach Polski federacji GPC wrócili ze złotymi i srebrnymi medalami oraz rekordem Polski. Okazuje się, ze na tych samych zawodach byli jeszcze inni głogowianie, którzy także wywalczyli złote medale i ustanowili rekordy.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

siłacz 25.05.2021 10:42
Super i wielkie brawa!!!!!! Jak widać mamy bardzo zdolnych i utalentowanych głogowian którzy biorąc pierwszy raz w życiu udział w jakichkolwiek zawodach zdobywają złote medale i biją rekordy Polski. Jakiś złoty napój Asteriksa czy może ta federacja tak prestiżowa?

Temperatura: 26°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Gg Treść komentarza: Też chce taką działkę, gdzie się zgłosić? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:18 Źródło komentarza: NOWE FAKTY W SPRAWIE DZIAŁKI DLA KOŚCIOŁA BAPTYSTÓW W GŁOGOWIE! Autor komentarza: Naiwniak Treść komentarza: Nauczony doświadczeniem zapytam grzecznie: A inwestor o tym wie? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 16:49 Źródło komentarza: DUŻY INWESTOR PLANUJE ULOKOWAĆ SIĘ POD GŁOGOWEM Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Narodowość? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 17:13 Źródło komentarza: Stracił panowanie nad autem i uderzył w rurociąg i Autor komentarza: Karolina Treść komentarza: Dobrze że nie zabił innych Data dodania komentarza: 20.06.2026, 11:13 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami Autor komentarza: Kotowiczanka Treść komentarza: "Warto było czekać na te...czasy". To wspaniała wiadomość dla mieszkańców Kotowic. Możemy się spodziewać licznych odwiedzin. Bardzo zły stan tej drogi działał odstraszająco. Dziękuję za tę decyzję. .. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 21:01 Źródło komentarza: Remont drogi Leszkowice–Kotowice. Powiat wyda ponad milion złotych Autor komentarza: Dan Treść komentarza: Jak motocyklista mógł stanąć w płomieniach po uderzeniu w barierkę i wyladowaniu w rowie? Przytwierdził się do tego motoru? Dym było widać już z daleka jadąc po S3. Dużo aut stawało i próbowało gasić tym co mieli w autach zanim przyjechały służby. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:33 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami
Reklama
Reklama