Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SZCZEPILI PRACOWNIKÓW I ICH RODZINY

Kliknij aby odtworzyć
KGHM Polska Miedź S.A. zachęca pracowników miedziowej spółki do szczepień przeciw COVID 19. W oddziałach firmy pojawiły się mobilne punkty szczepień. Jeden z ich wczoraj stanął przy bramie wjazdowej do Huty Miedzi Głogów.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

KRULAKOWSKI 28.07.2021 19:50
po co wam te eksperementy ,czy wrazie smierci lub powiklan ,KGHM ZAPLACI WAM ODSZKODOWANIE W KWOCIE ,MILION ZLOTYCH

Temperatura: 38°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 18 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama