Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 kwietnia 2024 23:43
News will be here

DEBIUT BEZ LĘKÓW. Chrobry wygrywa w Opolu

Brawo! Chrobry na inaugurację Superligi PGNiG wygrywa w Opolu z faworyzowaną Gwardią! Najpierw minimalną przewagę mieli gospodarze, później na 2-3 bramki odskoczył Chrobry (skuteczny Tomasz Kosznik 4/4 – w 12. minucie 12:10). Najlepsze było 13. minut po przerwie. Podopieczni Vitalija Nata zdobyli 7 bramek, a stracili tylko 2 i prowadzili 21:16. Później gospodarze potrafili się zbliżyć zaledwie na 4 trafienia i dzięki Rafałowi Stacherze Chrobry wygrał 32:27.
Gwardia - Chrobry 27-32

Autor: TVP SPORT

KPR Gwardia Opole - Chrobry Głogów 27:32 (14:14)

KPR Gwardia: Malcher, Ałąj - Mauer 8, Zarzycki 6, Kowalski 3, Kawka 3, Zadura 2, Jankowski 2, Sosna 1, Fabianowicz 1, Morawski 1 oraz Stefani, Klimków, Lellek, Milewski, Kucharczyk
Kary: 8 min. (Milewski, Klimków, Kawka, Mauer - po 2 min.).

Chrobry: Stachera, Derewiankin - Przysiek 6, Grabowski 6, Kosznik 5, Matuszak 5, Paterek 4, Skiba 3, Jamioł 2, Krzywicki 1 oraz Warmijak, Orpik, Włoskiewicz, Styrcz.
Kary: 8-12 min.