Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 25 stycznia 2026 22:30
Reklama

Kuba Wojewódzki żegna się z widzami

To nie będzie dobra wiadomość dla fanów programu Kuby Wojewódzkiego. „Dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat.” - showman ogłosił właśnie, że kończy się jego przygoda z popularnym programem na antenie TVN.
Kuba Wojewódzki żegna się z widzami

Autor: iStock / screen Instagram

Koniec przygody to początek nowej

W czwartek na instagramowym profilu „Króla TVN-u” pojawił się wpis, który jego fanów wprawił w osłupienie. Choć nikt się raczej tego nie spodziewał, showman ogłosił właśnie, że jego przygoda z programem „Kuba Wojewódzki” dobiegła końca. Początkowo talk-show nadawany był na antenie Polsatu, jednak od 2006 r. emitowała go stacja Edwarda Miszczaka.

„W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych.” – napisał publicysta, dołączając jednocześnie zdjęcie w czarno – białym odcieniu. Aktor na końcu postu zaszył również reklamę zegarków oraz biżuterii.

Nieoficjalnie powodem takiej decyzji miała być otwarta krytyka Małgorzaty Rozenek – Majdan na kanapach programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”. Będąc jego gościem, dziennikarz powiedział:

„Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w 'Truman Show', bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci”.

Niedługo po tej wypowiedzi showman miał trafić na rozmowę z samym dyrektorem programowym stacji Edwardem Miszczakiem.

To nie musi być koniec współpracy z TVN

Wojewódzki już teraz ogłosił, że jego twarz będzie można zobaczyć wkrótce na jednej z platform streamingowych. Wiadomość błyskawicznie rozeszła się wśród innych celebrytów. Niektórzy z nich zastanawiają się, o którym serwisie jest mowa. Padają przypuszczenia, że zakończenie programu może być jedynie chwytem marketingowym, a jego kontynuacja przeniesie się po prostu na platformę należącą, podobnie jak stacja TVN, do grupy Discovery. To oznaczałoby, że fani dziennikarza mogliby nadal oglądać jego program, jednak musieliby zapłacić za dostęp do serwisu.
 

[removed][removed]

[removed][removed]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

opady śniegu

Temperatura: 0°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1000 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: EwaTreść komentarza: Pięknie przygotowana uroczystość ,cudne dziewczyny i przystojni młodzieńcy brawo dla organizatorów wielkie wyzwanie i odpowiedzialność 👏👏👏👏Data dodania komentarza: 24.01.2026, 16:09Źródło komentarza: STUDNIÓWKA, POLONEZ I TANECZNA NIESPODZIANKAAutor komentarza: ZTreść komentarza: No moj dziadek sie nabral i wpakowal im kilka stow do kieszeni. Teraz probuje odkrecac…Data dodania komentarza: 23.01.2026, 16:39Źródło komentarza: Fałszywe oferty wymiany drzwi. Spółdzielnia alarmujeAutor komentarza: WokterTreść komentarza: Jakim cudem się zapaliła trawa jak jest mróz pogoda na minusie ,złote rączki to zrobiły ,Data dodania komentarza: 22.01.2026, 17:23Źródło komentarza: Pożar nieużytków w Retkowie. Strażacy gasili 50 m² trawAutor komentarza: WokterTreść komentarza: Jakim cudem się zapaliła trawa jak jest mróz pogoda na minusie ,złote rączki to zrobiły ,Data dodania komentarza: 22.01.2026, 17:22Źródło komentarza: Pożar nieużytków w Retkowie. Strażacy gasili 50 m² trawAutor komentarza: ErwinTreść komentarza: Było o to pytanie na które nie dostaliśmy odpowiedzi.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 01:31Źródło komentarza: MIESZKAŃCY GMINY JERZMANOWA NADAL NIE CHCĄ ZBIORNIKA RETENCYJNEGOAutor komentarza: Kazimierz Bart*****kiTreść komentarza: Ja z małżonką w dniu 26 marca br będziemy obchodzili jubileusz 60-lecia zawarcia związku małżeńskiego zawartego w głogowskim USC przy ulicy Słowiańskiej.Data dodania komentarza: 21.01.2026, 21:31Źródło komentarza: MIŁOŚĆ NA LATA. MEDALE ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE
Reklama
Reklama
Reklama