Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

BYŁO GORĄCO NIE TYLKO NA PARKIECIE

Wracamy do miedziowych derbów. Była męska walka, choć bez większych złośliwości, skoro sędziowie tylko cztery razy karali dwuminutowymi wykluczeniami. Gorąco zrobiło się w końcówce, kiedy Vitalij Nat protestował po odgwizdaniu faulu ofensywnego Tomasz Klingera. Trenera Zagłębia spytaliśmy także, czy nie za szybko poprosił o przerwę przed decydującą akcją meczu? Może dlatego jego zawodnicy za prędko oddali nieskuteczny rzut i tym samym pozwolili głogowianom na doprowadzenie do remisu.
BYŁO GORĄCO NIE TYLKO NA PARKIECIE

 

 

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 20°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama