KOWALSKI: PREZESI TRAKTUJĄ GMINĘ JAK BANKOMAT

  • 30.06.2022, 20:31
  • Artur Dembowiak
Paweł Kowalski o prezesach spółek Polkowic: traktują gminę jak bankomat. Paweł Kowalski o prezesach spółek Polkowic: traktują gminę jak bankomat.
Paweł Kowalski, jeden z największych krytyków działań burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego, podczas dyskusji nad votum zaufania zarzucił prezesom miejskich spółek brak kompetencji i traktowanie gminy jak bankomat, z którego wyciągają jedynie pieniądze. Pierwszym, który odniósł się do tych słów był szef Polkowickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, Andrzej Pilimon.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Artur Dembowiak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robot
Robot 30.06.2022, 23:15
Co zrobiles Kowalski na ul.Jana Pawla co? Bramke czy zasadziłes drzewa ,facet obrażasz ludzi ,po drugie osobiscie bylam na zebraniu kiedy ublizales Robertowi D.bo sie nie stawil na zebranie o ktorym nie wiedział.co wnosles na ul.Jana Pawla tylko podzieliłeś ludzi tyle mam ci do powiedzenia jestes jak wrzód na dup.... my mieszkamcy wiemy kto chciał te budynki a kto nie to osoba jestes ty i ty buntowales ludzi zeby nie powstały. Sa ludzie i ludziska widze ze bardzo cie tez interesuje krzeslo burmistrza

Pozostałe