Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 kwietnia 2024 13:21
News will be here

JAMIOŁ DAŁ WYGRANĄ CHROBREMU

Zaraz po przerwie Chrobry przegrywał w Kaliszu w meczu Superligi PGNiG trzema trafieniami, ale zdobył pięć kolejnych bramek i w 57. minucie prowadził 23:21. Paweł Paterek po czterech bezbłędnych karnych pomylił się i w ostatniej minucie gospodarze doprowadzili do remisu. Do końca pozostało osiem sekund... Na rzut zdecydował się Rafał Jamioł. Piłka wylądowała w siatce i Chrobry zainkasował trzy punkty.
Chrobry wygrał w Kaliszu po bramce zdobytej na 8 sekund przed końcem spotkania.

Autor: SPR Chrobry

Energa MKS Kalisz – Chrobry Głogów 23:24 (13:12)

Energa MKS: Hrdlicka, Szczecina – Zieniewicz 5, Wróbel 3, M. Pilitowski 3, Drej 3, Biernacki 3, Bekisz 2, Krępa 2, Góralski 1, Kużdeba 1, Adamczyk, K. Pilitowski, Kus.

Chrobry: Dereviankin, Stachera – Paterek 6, Jamioł 6, Skiba 4, Zdobylak 4, Grabowski 2, Dadej 2, Otrezov, Orpik, Tilte, Klinger, Kosznik