Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 września 2025 16:50
Reklama
9.kolejka Betclic 1.Ligi, Chobry - Pogoń 2-1

DOMINACJA I CENNA, CHOĆ MINIMALNA WYGRANA, CHROBRY - POGOŃ 2-1

Chrobry chciał zakończyć serię czterech meczów bez wygranej w Betclic 1.Lidze i wyraźnie dominował nad Pogonią, ale nie potrafił umieścić piłki w siatce. Przynajmniej w pierwszej połowie. Strzelecką niemoc zaraz po przerwie przełamał Robert Mandrysz, ale rywale wyrównali po karnym. Gola na wagę zwycięstwa w 64.minucie strzelił Mateusz Ozimek. Chrobry dominował, ale wygrał minimalnie.
Kliknij aby odtworzyć

CHROBRY GŁOGÓW - POGOŃ SIEDLCE 2:1 (0:0)

1:0 - Robert Mandrysz 46.

1:1 - Marcin Flis 55. (k)

2:1 - Mateusz Ozimek 64

CHROBRY: Arndt ż - Tupaj, Grič, Mazur ż, Tabiś - Ibe-Torti (80.Laskowski), Bonecki (90.Kozajda), Mandrysz, Bartlewicz (80.Nowakowski), Ozimek - Strózik (85.Janczukowicz)

POGOŃ: Lemanowicz - Jakubik (88.Misiak), Dembek, Flis, Miś ż (88.Pik) - Famulak (68.Zbróg), Dzięcioł (69.Pakulski ż), Drąg ż, Szuprytowski (69.Rybak), Demianiuk - Podliński

SĘDZIA: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

WIDZÓW: 681.


ZOBACZ SKRÓT MECZU

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 20°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 16 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Arkadiusz kielbasinskiTreść komentarza: Dziś w nocy w miejscowości Tarnówek ,były 3 tąpnięcia dawno tak nie kołysało, coś strasznego, jestem przyzwyczajony do takich sytuacji,ale dziś naprawdę się wystraszyłemData dodania komentarza: 12.09.2025, 08:25Źródło komentarza: Wstrząsy w ZG Rudna. Górnik trafił do szpitalaAutor komentarza: JohnnyTreść komentarza: Szacunek!!!!Data dodania komentarza: 12.09.2025, 07:45Źródło komentarza: 112 dni na rowerze! Bogdan Kaleta z Głogowa pokonał prawie 9 tys. kmAutor komentarza: WiesławTreść komentarza: Droga do sprzedaży klubu.Data dodania komentarza: 11.09.2025, 19:48Źródło komentarza: Chrobry Głogów chce wydzielić klub piłkarski do nowej spółkiAutor komentarza: RodzinkaTreść komentarza: Szkoda ,że nikt nie napisał , że srebrny medal w tej samej konkurencji zdobył również Głogowianin Jakub Kondratyk, (biegł w innej serii). Dla podkreślenia sukcesu to był jego PIERWSZY start w tym roku !!! I potencjałem nie dobiega od kolegi klubowego . I wynik wcale tak nie odstający od zwycięzcy.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 14:07Źródło komentarza: Gustaw Dziełakowski z Piasta Głogów podwójnym złotym medalistą w LubinieAutor komentarza: JulTreść komentarza: A która broń jest bezpieczna ? ;) czyli trzeba zniszczyc każdąData dodania komentarza: 4.09.2025, 08:40Źródło komentarza: Grób żołnierza z II wojny odkryty w Jaczowie koło GłogowaAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Nikt tym pociągiem nie bedzie jezdzilData dodania komentarza: 2.09.2025, 16:15Źródło komentarza: Powrót kolei do Przemkowa po 30 latach!
Reklama
Reklama