Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 21 listopada 2025 12:14
Reklama

Giełda Wynalazczości KGHM 2025 trwa. Pracownicy miedziowej spółki znów tworzą

Giełda Wynalazczości KGHM to jedno z najważniejszych wydarzeń dla pracowników, którzy chcą rozwijać swoje pomysły. Tegoroczna edycja potrwa do 5 grudnia 2025 r. i już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród załogi z Głogowa i całego regionu. W inicjatywie można zgłaszać różne projekty wynalazcze. Są to wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe oraz projekty racjonalizatorskie. To rozwiązania, które mogą poprawić bezpieczeństwo, ułatwić pracę lub zwiększyć efektywność. Giełda na stałe wpisała się w kalendarz Polskiej Miedzi. Z każdym rokiem rośnie liczba pracowników, którzy chcą tworzyć coś nowego. W ostatnich pięciu latach pracownicy KGHM zgłosili ponad 500 projektów. Pokazuje to duży potencjał i kreatywność w organizacji.
Giełda Wynalazczości KGHM 2025 trwa. Pracownicy miedziowej spółki znów tworzą

Coroczna Giełda Wynalazczości KGHM to święto innowacyjności i kreatywności naszych Pracowników, którzy nie tylko mogą podzielić się swoją wiedzą i zainspirować innych, lecz także uzyskać realną gratyfikację. Nawet pozornie niewielkie usprawnienia, w skali KGHM mogą istotnie wpłynąć na naszą efektywność, zwiększyć bezpieczeństwo i komfort pracy. Zachęcam każdego – bez względu na stanowisko czy staż pracy – do zgłoszenia swoich pomysłów. 

mówi: Zbigniew Bryja, Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju KGHM Polska Miedź S.A.

źródło i zdjęcie: KGHM


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 1°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GornikTreść komentarza: Do Górnika z sw-1 a noże powiedz kto wprowadził ten podatek zeby łupić KGHM nie kto inny iak rudy Tusk więc teraz będzie sie chwalił tym ze obniżył podatek żałośnieData dodania komentarza: 19.11.2025, 16:17Źródło komentarza: GÓRNICZA SOLIDARNOŚĆ KOMENTUJE ZMIANY W PODATKU MIEDZIOWYMAutor komentarza: XyzTreść komentarza: Też mieszkam w tym miejscu, fakt parkingów mało. Ale zdarza się że muszę wjechać tam gdzie kierowca z Mondeo by większe zakupy, czy inne rzeczy podwieźć bliżej drzwi od klatki. Według mnie nie trzeba było tak się nachlać by zasnąć na chodniku..Data dodania komentarza: 16.11.2025, 21:30Źródło komentarza: Kierowca najechał na leżącego na drodze mężczyznęAutor komentarza: Marcin SaunamaniakTreść komentarza: Strefa saun bez właściwych zasad to porażka!Data dodania komentarza: 16.11.2025, 20:04Źródło komentarza: Aquapark nadal zamknięty. Przerwa technologiczna przedłuża się...Autor komentarza: zbyszekTreść komentarza: tak to prawdaData dodania komentarza: 16.11.2025, 17:47Źródło komentarza: Kierowca najechał na leżącego na drodze mężczyznęAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Przede wszystkim,powinna zostać poruszona kwestia parkowania ,zakazu parkowania jak i jego egzekwowania!W okolicy poprostu brakuje miejsc parkingowych!To jest po prostu dramat co się tutaj dzieje!Kwestia druga to już nie pierwszy raz gdy w tym miejscu dochodzi do podobnych sytuacji,pamiętam sytuację gdy karetka pogotowia nie mogła udzielić pomocy w nagłym przypadku bo wjazd był zablokowany ,pomimo znaku zakazu ruchu,trochę wyobraźni życzę przy parkowaniu w wyżej wymienionym obszarze!Wczorajsze zdarzenia to był bardzo nie fortunny zbieg okoliczności dla obu stron,poszkodowanego jak i kierowcy!Data dodania komentarza: 16.11.2025, 09:53Źródło komentarza: Kierowca najechał na leżącego na drodze mężczyznęAutor komentarza: KlaraTreść komentarza: Jak to możliwe że ktoś sobie leżał na chodniku spał tam czy co . WSPÓŁCZUJĘ KIEROWCYData dodania komentarza: 16.11.2025, 08:20Źródło komentarza: Kierowca najechał na leżącego na drodze mężczyznę
Reklama
Reklama
Reklama