Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 11:40
Reklama

Uczniowie #KompetentniwBranży odkrywali tajemnice #SkrzyniaZodiaka!

Uczniowie ze wszystkich 10 szkół objętych programem #KompetentniwBranży wzięli udział w wyjątkowej grze edukacyjnej #SkrzyniaZodiaka. Wspólne rozwiązywanie zagadek i szukanie wskazówek pozwoliło im rozwijać umiejętności współpracy i logicznego myślenia. Najlepsza okazała się drużyna nr 5, w skład której weszli: Wojciech Gołdyn i Gracjan Łabiak (Zespół Szkół w Chocianowie), Mikołaj Młynarczyk i Krzysztof Porębski (Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie), Sebastian Szubert (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy „Henrykówka”) oraz Ksawery Rajman (I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie).
Uczniowie #KompetentniwBranży odkrywali tajemnice #SkrzyniaZodiaka!

Po zakończeniu gry uczniowie zmierzyli się w rywalizacji z pierwszej pomocy pod okiem Jakuba Lewickiego z #JRGH. Najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego w Lubinie, drugie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie, a trzecie – Zespół Szkół w Chocianowie. Gospodarzem wydarzenia był Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie. Całe wydarzenie pokazało, jak wiele radości i wartości może przynieść współpraca, edukacja praktyczna i aktywne zaangażowanie uczniów.

źródło i zdjęcia: KGHM to My


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 11°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1031 hPa
Wiatr: 16 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AgnesTreść komentarza: Ciekawe gdzie na drodze serwisowej Gddkia przy DK12 ?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 21:50Źródło komentarza: BO ŚCIEŻKA ROWEROWA POWINNA PROWADZIĆ DO CELUAutor komentarza: Mieszkaniec GminyTreść komentarza: Wojt debil jak zawsze to powtarzam.Data dodania komentarza: 17.03.2026, 07:40Źródło komentarza: BARTŁOMIEJ ZIMNY: NIE BĘDZIEMY WYRĘCZAĆ POWIATUAutor komentarza: PppTreść komentarza: Ciekawe co piła i jak długo. Jeżeli czysta to ok bo nie plami honoruData dodania komentarza: 16.03.2026, 11:49Źródło komentarza: Pijana kierująca jechała 100 km z Wrocławia. Ponad 3 promileAutor komentarza: PppTreść komentarza: Konkurs głogowski czy ogolnopolskiData dodania komentarza: 15.03.2026, 18:59Źródło komentarza: DĄB Z GŁOGOWA ZAWALCZY O TYTUŁ DRZEWA ROKU 2026Autor komentarza: PatiTreść komentarza: Uklony dla Pana Pawła,nauczyciela w szkole w Grebocicach,który zaszczepił w dzieciach chęć do gry w szachy.Dobra robota. Gratulacje dla wszystkich szachistów małych i dużychData dodania komentarza: 14.03.2026, 18:46Źródło komentarza: W GRĘBOCIACH TRWA V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINYAutor komentarza: mieszkaniec wiejskiej gminy Głogów, wyborcaTreść komentarza: Brawo, rodzice z innych miejscowosci powinni zatem wnioskować do rady gminy o finansowanie biletów miesięcznych dla młodzieży dojeżdżającej do szkół średnich w Głogowie. PROSZĘ JEDNAKOWO TRAKTOWAĆ MIESZKAŃCÓWData dodania komentarza: 13.03.2026, 13:00Źródło komentarza: SZEŚCIU WSIOM W GMINIE GŁOGÓW GROZI ODCIĘCIE
Reklama
Reklama