Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Radosnych Świąt Wielkanoznych życzy Poseł Robert Kropiwnicki

Kolędowanie i atrakcje dla rodzin. Świąteczny weekend w Polkowicach

Polkowice po raz kolejny zamienią się w świąteczne miasteczko. W dniach 20 i 21 grudnia centrum miasta wypełni się kolędami, muzyką i atrakcjami dla całych rodzin. Organizatorzy zachęcają mieszkańców, by wspólnie spędzić ten czas i poczuć magię nadchodzących świąt.
Kliknij aby odtworzyć

Główne spotkanie wigilijne zaplanowano na 21 grudnia od godziny 16:00 na polkowickim Rynku. To moment, w którym mieszkańcy będą mogli złożyć sobie życzenia, porozmawiać i spędzić czas w ciepłej, świątecznej atmosferze. Podczas wydarzenia harcerze z ZHP Głogów – III Szczep Harcerski Ferramentis Polkowice przekażą Betlejemskie Światło Pokoju. Na scenie pojawią się uczniowie Katolickiej Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II, którzy zaśpiewają wspólnie kolędy. Wieczór zakończy koncert gwiazdy – zespołu Góralska Hora.

Dzień wcześniej, 20 grudnia, najmłodsi spotkają się w Świątecznej Fabryce Radości, gdzie czeka na nich pełen program atrakcji. Wśród nich: spektakl z udziałem Grincha i elfów, warsztaty rękodzielnicze, wioska Świętego Mikołaja oraz liczne animacje – dmuchańce, malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, popcorn i wiele innych niespodzianek. Dla dzieci przygotowano także grę terenową składającą się z dziewięciu stanowisk z zagadkami i zadaniami, za które będzie można zdobywać naklejki i nagrody.

Zaproszenia na wydarzenie dla najmłodszych są dostępne w kawiarni CieKawa. Liczba wejściówek jest ograniczona.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 10°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Reklama
Reklama