Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PŁATNE PARKOWANIE W CENTRUM POLKOWIC?

Temat wraca jak bumerang. Jedni są za, inni zdecydowanie przeciw. Mowa o strefie płatnego parkowania w centrum Polkowic. Jakie jest najlepsze rozwiązanie? Czy da się takowe znaleźć? Na te pytania mają odpowiedzieć konsultacje społeczne.
Kliknij aby odtworzyć

.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkaniec 03.02.2026 20:19
Na przebitkach widać że jest tragedia. Jako mieszkaniec widzę co się tam dzieje - w godzinach pracy urzędu nie ma gdzie zaparkować i załatwić sprawy, bo urzędasy przyjechały do roboty pić kawę. Tyle się mówi o komunikacji zbiorowej...

Urzędas ! 03.02.2026 21:35
Gdyby nie te urzędasy to byś nic nie załatwił ! Co za matoł !

Temperatura: 19°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Narodowość? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 17:13 Źródło komentarza: Stracił panowanie nad autem i uderzył w rurociąg i Autor komentarza: Karolina Treść komentarza: Dobrze że nie zabił innych Data dodania komentarza: 20.06.2026, 11:13 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami Autor komentarza: Kotowiczanka Treść komentarza: "Warto było czekać na te...czasy". To wspaniała wiadomość dla mieszkańców Kotowic. Możemy się spodziewać licznych odwiedzin. Bardzo zły stan tej drogi działał odstraszająco. Dziękuję za tę decyzję. .. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 21:01 Źródło komentarza: Remont drogi Leszkowice–Kotowice. Powiat wyda ponad milion złotych Autor komentarza: Dan Treść komentarza: Jak motocyklista mógł stanąć w płomieniach po uderzeniu w barierkę i wyladowaniu w rowie? Przytwierdził się do tego motoru? Dym było widać już z daleka jadąc po S3. Dużo aut stawało i próbowało gasić tym co mieli w autach zanim przyjechały służby. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:33 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami Autor komentarza: JCTJ Treść komentarza: Przecież LSSE od 1 stycznia 2027 nie będzie mogło oferować inwestorom takich zniżek, jak dotychczas. Koniec balu, panno Lalu. Tylko nie wszyscy to dostrzegają. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 23:59 Źródło komentarza: STARA POCZTA I DEMAGOGIA Autor komentarza: Gdy od v Treść komentarza: Imie Emil? Data dodania komentarza: 17.06.2026, 18:20 Źródło komentarza: Głogów: Po pościgu zatrzymano podejrzanego o kradzież katalizatora
Reklama
Reklama