Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Akcja służb na Fabrycznej w Polkowicach.

Wieczorny wypadek w Polkowicach. Dwie osoby trafiły do szpitala

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek wieczorem na ulicy Fabrycznej w Polkowicach. Służby otrzymały zgłoszenie o godzinie 21:44. Po przybyciu na miejsce strażacy ustalili, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – Renault Clio oraz Opla Insignii. Kierujący oplem opuścił pojazd jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych. Kierująca renault oraz pasażer wydostali się z auta przy pomocy strażaków i ratowników medycznych. Ostatecznie opuścili pojazd o własnych siłach. W zdarzeniu uczestniczyły trzy osoby. Dwie z nich po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego zostały przetransportowane do szpitala.
Wieczorny wypadek w Polkowicach. Dwie osoby trafiły do szpitala

Źródło: KP PSP Polkowice

Na miejscu działania prowadzili strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Polkowicach, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama