Podczas uroczystego zakończenia najlepsze drużyny w każdej kategorii wiekowej odebrały puchary, dyplomy oraz vouchery.
Organizatorzy podkreślają, że liga kręglarska to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również okazja do integracji uczniów z różnych szkół oraz promowania zdrowego stylu życia wśród najmłodszych mieszkańców gminy.
Napisz komentarz
Komentarze