Za nami finał ligi w Aquaparku
UCZNIOWIE WALCZYLI O PUCHARY NA KRĘGIELNI
Sportowa rywalizacja, integracja i świetna zabawa przez wiele miesięcy towarzyszyły uczestnikom Polkowickiej Międzyszkolnej Ligi Gry w Kręgle o Puchar Burmistrza Polkowic. Trzecia edycja wydarzenia ponownie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów.
22.06.2026 10:10