Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Na szczęście nikt nie ucierpiał

Pożar samochodu w Grodowcu. Mercedes stanął w ogniu

Strażacy interweniowali w Grodowcu, gdzie doszło do pożaru samochodu osobowego. Ogień objął mercedesa, jednak dzięki szybkiej akcji służb sytuację udało się opanować. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.
Pożar samochodu w Grodowcu. Mercedes stanął w ogniu

Źródło: KP PSP Polkowice

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 czerwca, około godziny 16:25 w Grodowcu.

Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Polkowicach wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego.

Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów strażacy zastali rozwinięty pożar samochodu marki Mercedes. Ogień objął pojazd, a działania ratowników skupiły się na szybkim opanowaniu sytuacji i niedopuszczeniu do rozprzestrzenienia się pożaru.

Strażacy podali prąd gaśniczy na płonący samochód, ugasili pożar oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 29°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama