Na szczęście nikt nie ucierpiał
Pożar samochodu w Grodowcu. Mercedes stanął w ogniu
Strażacy interweniowali w Grodowcu, gdzie doszło do pożaru samochodu osobowego. Ogień objął mercedesa, jednak dzięki szybkiej akcji służb sytuację udało się opanować. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.
Dzisiaj, 08:52