Zawodnik znakomicie poradził sobie na wymagającej trasie i przez cały wyścig walczył o najwyższe lokaty. Ostatecznie sięgnął po tytuł wicemistrza Polski, dostarczając powodów do dumy całemu środowisku kolarskiemu w Głogowie. Na sukces Filipa Aspadarca zapracowała również cała drużyna TC Chrobry SCOTT Głogów. Pod kierownictwem Dyrektora Sportowego Bolesława Bałda zespół pokazał bardzo dobrą organizację, zaangażowanie i sportową determinację.
– Gratulujemy Filipowi oraz całej drużynie. Jesteśmy z Was bardzo dumni! – podkreślają przedstawiciele zespołu.
Po sobotnich zmaganiach zawodników czeka regeneracja. Już w niedzielę kolarze TC Chrobry SCOTT Głogów ponownie staną na starcie Szosowych Mistrzostw Polski. Tym razem będą rywalizować w wyścigu elity. Srebrny medal Filipa Aspadarca to kolejny dowód na to, że głogowskie kolarstwo nieustannie rozwija się i z powodzeniem rywalizuje z najlepszymi zawodnikami w kraju.
źródło i zdjęcie: TC Chrobry Scott Głogów

Napisz komentarz
Komentarze