Kolarz TC Chrobry SCOTT Głogów zdobył srebro Mistrzostw Polski
Filip Aspadarec z TC Chrobry SCOTT Głogów wywalczył srebrny medal podczas Szosowych Mistrzostw Polski w wyścigu ze startu wspólnego. To kolejny ważny sukces głogowskiego zespołu, który od lat należy do krajowej czołówki.
Dzisiaj, 09:13