Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PIERWSZE ZWYCIĘSTWO

PORAZ KOLEJNY SPRAWDZA SIĘ POWIEDZIENIE, ŻE "STATYSTYKI NIE GRAJĄ". MIMO DOMINACJI ARGI GDYNIA I STWORZENIU 20 AKCJI BRAMKOWYCH PRZY 6 STWORZONYCH PRZEZ KS GÓRNIK POLKOWICE TO WŁAŚNIE PODOPIECZNI PAWŁA BARYLSKIEGO ZDOBYLI 3PKT WYGRYWAJĄC NA WŁASNYM STADIONIE 2:1.
Kliknij aby odtworzyć

Górnik Polkowice - Arka Gdynia 2:1 (1:0)


Bramki: 1:0 Adrian Purzycki (40 min.), 2:0 Mateusz Piątkowski (57 min.), 2:1 Hubert Adamczyk (84 min. - karny)
Żółte kartki: Szmyt, Biernat (Górnik), Kobacki (Arka).


Górnik Polkowice: Furtak - Radziemski, Biernat, Magdziak, Opałacz (90 Ratajczak) - Sobków (88 Kucharczyk), Purzycki, Pałaszewski (88 Żołądź), Wacławczyk (79 Bancewicz), Szmyt (79 Krakowski) - Piątkowski. Trener: Paweł Barylski.
Arka Gdynia: Krzepisz - Kasperkiewicz, Marcjanik, Dobrotka (66 Stępień) - Kobacki, Deja, Adamczyk, da Silva (46 Danch), Aleman (57 Gordillo), Żebrowski (57 Wilczyński) - Czubak (46 Valcarce). Trener: Dariusz Marzec.


Sędziował: Piotr Urban (Warszawa).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama