Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

CHCĄ ZATRZYMAĆ ROSNĄCE CENY

Głogowianie otrzymują kolejne podwyżki cen za centralne ogrzewanie. Przeciwko temu protestują przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej, którzy w różnych punktach w mieście zbierają podpisy pod petycją, która ich zdaniem, może mieć wpływ na dalszy wzrost cen.
Kliknij aby odtworzyć

Stanowisko WPEC, Energetyki oraz zarządców nieruchomości (ZGM, TBS, SM "Nadodrze") głogowscy radni i mieszkańcy miasta poznali podczas sesji rady miejskiej. Więcej w linku poniżej:

https://www.tvmaster.eu/artykul/7079,jest-drogo-a-bedzie-jeszcze-drozej


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama