Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 18 maja 2024 17:08

Chrobry przegrywa z Motorem w meczu 12.kolejki Fortuna 1.Ligi 0-1

Chrobry w 12.kolejce Fortuna 1.Ligi walczy z Motorem o podtrzymanie serii meczów bez porażki. Trzy remisy i dwie wygrane. Jak będzie dzisiaj?
Chrobry kontra Motor Lublin

Pierwsza groźna akcja gości (9.minuta), po nieudanym wyprowadzeniu piłki przez Chrobrego, strzelał Sebastian Rudolf, ale dobrze interweniuje Konrad Węglarz.

Błąd pomarańczowo- czarnej defensywy wykorzystuje Mariusz Rybicki i od 20.minuty jest 0-1.

Goście prowadzą i przeważają: strzały 1-4, celne 1-3, rzuty rożne 1-4. Głogowianie za wolno wyprowadzają piłkę po jej przejęciu, a w ataku pozycyjnym brakuje dokładności i podania otwierającego drogę do bramki.

W pierwszych dwóch kwadransach po przerwie trzy okazje do zdobycia gola mieli lublinianie. Najpierw bramkarza Chrobrego wyręczył słupek, a później Węglarz obronił strzały Wolskiego i Michała Króla. Głogowianie w ataku... nie istnieli.

W 80.minucie pierwszy celny strzał głogowian na bramkę Motoru po przerwie - Bogusz wprost w Budziłka.