Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Głogów

CO Z BUDYNKIEM PO DOMU SAMOTNEJ MATKI?
CO Z BUDYNKIEM PO DOMU SAMOTNEJ MATKI?
22.02.2022 13:22
GŁOGOWIANIE PYTAJĄ O ZIELEŃ
GŁOGOWIANIE PYTAJĄ O ZIELEŃ
Drugi etap rewitalizacji Placu Saperów, choć z kilkuletnim opóźnieniem, jest realizowany. Zmiany są, na co zwracają uwagę mieszkańcy, a wielu z nich uważa, że w tym miejscu wycięto zbyt dużo drzew. Ratusz tłumaczy, że usunięto ich i tak mniej niż było to w planie. 22.02.2022 11:24
CO ZA MECZ! CHROBRY PODEJMOWAŁ ENERGĘ
CO ZA MECZ! CHROBRY PODEJMOWAŁ ENERGĘ
Wielkie emocje w 16. serii Superligi PGNiG w Głogowie. Kaliszanie dominowali w Głogowie przez 18 minut. Później Chrobry zdobył pięć bramek z rzędu, ale po przerwie stracił prowadzenie. W ostatniej akcji meczu Anton Dereviankin uchronił głogowian od porażki. A w karnych kolejny raz doszło do odwrócenia losów spotkania. 21.02.2022 17:44
KOLEJNE PODWYŻKI CEN
KOLEJNE PODWYŻKI CEN
Mieszkańców Głogowa czekają kolejne podwyżki cen za centralne ogrzewanie. Pod koniec stycznia Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził nową taryfę WPEC-u, co to oznacza dla mieszkańców miasta? 21.02.2022 16:00
MUSIELI WYKAZAĆ SIĘ WIEDZĄ TECHNICZNĄ I UMIEJĘTNOŚCIAMI
MUSIELI WYKAZAĆ SIĘ WIEDZĄ TECHNICZNĄ I UMIEJĘTNOŚCIAMI
21.02.2022 14:45    1
NOWE ZDJĘCIA NA DWORCU PKP
NOWE ZDJĘCIA NA DWORCU PKP
18.02.2022 12:37
NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE POLKOWICKICH I GŁOGOWSKICH SZKÓŁ
NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE POLKOWICKICH I GŁOGOWSKICH SZKÓŁ
18.02.2022 12:35
PIOTRKOWIANIN NIE PĘKA, BO LUBI NERWY
PIOTRKOWIANIN NIE PĘKA, BO LUBI NERWY
W pierwszej połowie 1/8 PGNiG Pucharu Polski Chrobry wypracował trzy bramki przewagi i mógł ją powiększyć, aby w efekcie zrewanżować się Piotrkowianinowi za porażkę na głogowskim parkiecie w ligowych zmaganiach z pierwszej rundy. Po przerwie mecz wyglądał już inaczej. To goście odskoczyli na 4 bramki i gospodarze musieli gonić wynik. Popatrzmy z jakim skutkiem... 17.02.2022 14:08
EMERYCI MOGĄ DOROBIĆ WIĘCEJ
EMERYCI MOGĄ DOROBIĆ WIĘCEJ
Od przyszłego miesiąca zwiększa się limity, do których ci renciści i emeryci, którzy nie osiągnęli jeszcze wieku emerytalnego mogą dorabiać. Także w marcu emerytury i renty zostaną zwaloryzowane i wzrosną o 7% informuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych. 17.02.2022 13:35
INWESTYCJA, KTÓRA PRZYNIESIE POWIATOWI OSZCZĘDNOŚCI
INWESTYCJA, KTÓRA PRZYNIESIE POWIATOWI OSZCZĘDNOŚCI
17.02.2022 12:49
Reklama
Reklama