Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Głogów

SARZYŃSKI: WAŻNA GOSPODARKA, A NIE WYGLĄD
SARZYŃSKI: WAŻNA GOSPODARKA, A NIE WYGLĄD
31.12.2020 13:17
POMARAŃCZOWE WCIĄŻ ZWYCIĘSKIE
POMARAŃCZOWE WCIĄŻ ZWYCIĘSKIE
Dziewiąty mecz i dziewiąta wygrana. Koszykarki CCC, podobnie jak na własnym parkiecie, pewnie pokonały Zagłębie Sosnowiec. Pomarańczowe do zwycięstwa poprowadziły: Keisha Hampton, która zdobyła 26 punktów i Dragana Stanković, która zaliczyła 19 punktów przy ponad 70% skuteczności i dołożyła 14 zbiórek. 31.12.2020 11:34
- CHOROBA POWODUJE WAHANIA FORMY
- CHOROBA POWODUJE WAHANIA FORMY
Wczoraj z nowym asystentem trenera szczypiornistów Chrobrego rozmawialiśmy o skautingu. Dzisiaj Pawła Witę pytamy także: czy miał okazje zobaczyć mecze głogowskiej drużyny i czy wie dlaczego przegrywali mecze, w których mogli zwyciężyć, np. z zespołami z Tarnowa i Kalisza. 31.12.2020 08:58    1
BĘDZIE SZUKAŁ TALENTÓW DLA CHROBREGO
BĘDZIE SZUKAŁ TALENTÓW DLA CHROBREGO
Paweł Wita, który występował w barwach głogowskiej drużyny w latach 2007-2011, został nowym asystentem trenera pierwszego zespołu KS SPR Chrobry. Szkoleniowiec legnickich juniorów, z którymi zdobywał medale mistrzostw Polski, a obecnie selekcjoner kadry młodzieżowej, nie ukrywa, że wyszukiwanie talentów będzie jego głównym zadaniem. Kontrakt, który zaproponowało kierownictwo głogowskiego klubu, będzie obowiązywał 2,5 roku. 30.12.2020 15:31
CO Z TYMI FAJERWERKAMI?
CO Z TYMI FAJERWERKAMI?
30.12.2020 14:28
BĘDĄ KOLEJNE WNIOSKI O DOTACJE
BĘDĄ KOLEJNE WNIOSKI O DOTACJE
30.12.2020 14:25
PREZESOM SIĘ NALEŻY?
PREZESOM SIĘ NALEŻY?
29.12.2020 13:35
- TO DOBRE ROZWIĄZANIE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI
- TO DOBRE ROZWIĄZANIE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI
29.12.2020 13:25
ZBIERAJĄ DOŚWIADCZENIA
ZBIERAJĄ DOŚWIADCZENIA
Siatkarze Chrobrego po dwóch porażkach zajęli 4. miejsce w PKN ORLEN VOLLEY CUP 2020 im. Lecha Kaczyńskiego. Głogowianie tanio skóry nie sprzedali, choć z rywalami z wyższych lig – Gwardią Wrocław i Cuprum Lubin - ugrali tylko seta. Ostatni swój mecz o stawkę przegrali w październiku, kiedy na inaugurację rozgrywek 2. ligi ulegli Sobieskiemu. Od tego czasu wygrali 11. spotkań i zdecydowanie przewodzą w tabeli. 29.12.2020 12:16
BORYS: TO NIE SĄ PRYWATNE PIENIĄDZE
BORYS: TO NIE SĄ PRYWATNE PIENIĄDZE
28.12.2020 13:45
Reklama
Reklama