Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

HOŁOWNIA: SKOŃCZYŁ SIĘ MONOPOL JEDNEJ PARTII
HOŁOWNIA: SKOŃCZYŁ SIĘ MONOPOL JEDNEJ PARTII
Wracamy jeszcze do wyborów parlamentarnych. Z okręgu jeleniogósko-legnickiego do Sejmu dostali się: Łukasz Horbatowski i Wojciech Zubowski. O głosy z ramienia Nowej Lewicy walczył także wicestarosta głogowski: Jeremi Hołownia, a do Senatu z listy Konfederacji Wolność i Niepodległość startował Krzysztof Jasiński. 19.10.2023 14:13
KOLEJNE MEDALE I NOWY REKORD ŻYCIOWY
KOLEJNE MEDALE I NOWY REKORD ŻYCIOWY
Lata lecą, a Wiesław Kiwacki wciąż doskonale radzi sobie z ciężarami rywalizując z młodszymi zawodnikami. 19.10.2023 14:10    1
POLKOWICE W DOLNOŚLĄSKIM FESTIWALU NAUKI
POLKOWICE W DOLNOŚLĄSKIM FESTIWALU NAUKI
„Nauka porusza” - to hasło 26. edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, którego jedna z odsłon zorganizowana została w Polkowicach i Lubinie. 18.10.2023 13:58
WSPÓŁPRACA PONAD PODZIAŁAMI DLA DOBRA GŁOGOWA?
WSPÓŁPRACA PONAD PODZIAŁAMI DLA DOBRA GŁOGOWA?
Czy Głogów zyska na tym, że będzie miał dwóch reprezentantów w Sejmie? Czy możliwa będzie współpraca ponad podziałami? 18.10.2023 13:54
ZIELONA AKCJA WOLONTARIATU KGHM
ZIELONA AKCJA WOLONTARIATU KGHM
Wczoraj na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubinie przeprowadzono akcję sadzenia drzew i krzewów. Było to kolejne przedsięwzięcie z udziałem wychowanków placówki oraz wolontariatu KGHM. 18.10.2023 13:51
Górnik Polkowice wygrywa z Pniówkiem 5:2.
KOLEJNY WYJAZD, KOLEJNE ZWYCIĘSTWO. 2.LIGA: PNIÓWEK – GÓRNIK 2:5
Ostatnie wyjazdowe wyniki Górnika wskazują, że polkowiczanie lubią grać w delegacji. Tym razem w Pawłowicach nie dali szans gospodarzom, strzelając im pięć bramek. Pniówek wyszedł na prowadzenie w 4. minucie, jednak później, a szczególnie w drugiej połowie, Górnik zdominował przeciwnika. To dobry czas ekipy z Polkowic, sam kapitan komplementuje zespół i opowiada o zmianach jakie zaszły w drużynie. 18.10.2023 13:14
Brawa należą się tylko kibicom z Głogowa.
ŁOMOT W LIZBONIE. FATALNY DEBIUT KGHM CHROBRY W LIDZE EUROPEJSKIEJ
Aby zadebiutować w rozgrywkach Ligi Europejskiej pokonali 3 tysiące kilometrów i... dostali prawdziwy łomot. Tak to jest, kiedy w obronie popełnia się juniorskie błędy, a w ataku nie wykorzystuje idealnych okazji rzutowych. Przy całej sympatii dla szczypiornistów KGHM Chrobry tym razem o ich grze nie można powiedzieć niczego dobrego. Kristensen, strzegący bramki Sportingu, momentami wręcz ośmieszał rywali. Słowa uznania należą się za to głogowskim kibicom, którzy byli na miejscu i momentami potrafili przekrzyczeń miejscowych. 18.10.2023 08:14
DWÓCH GŁOGOWIAN W SEJMIE
DWÓCH GŁOGOWIAN W SEJMIE
Głogów będzie miał dwóch przedstawicieli w Sejmie. Wystarczającą liczbę głosów gwarantującą mandat poselski otrzymali: Wojciech Zubowski, ponad 8 i pół tysiąca głosów oraz Łukasz Horbatowski. Prawie 14 tysięcy. 17.10.2023 15:41
CENTRUM BIZNESU I EDUKACJI W STAREJ POCZCIE
CENTRUM BIZNESU I EDUKACJI W STAREJ POCZCIE
Za dwa, trzy lata budynek starej poczty w Głogowie, którego właścicielem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, ma tętnic życiem i być centrum, w którym będzie następował dynamiczny rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz wspierające lokalną gospodarkę. 17.10.2023 15:39
PÓŁ MILIONA W PIACH. Tyle głogowianie wydali na dziurę do zasypania.
PÓŁ MILIONA W PIACH. Tyle głogowianie wydali na dziurę do zasypania.
Prawie pół miliona złotych władze Głogowa wydały na wykopanie dziur, które teraz prawdopodobnie będą zasypane. Wracamy do tematu przejścia podziemnego przy Moście Tolerancji, którego budowa już od początku budziła duże kontrowersje. 17.10.2023 14:04
Reklama
Reklama