Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

BYŁO NA CO POPATRZEĆ
BYŁO NA CO POPATRZEĆ
Ponad 140 samochodów zjechało do Głogowa w ramach trzeciej odsłony „Głogowskiej Wystawy Pojazdów Zabytkowych”. Piękne auta i motocykle przyciągnęły do Rynku setki głogowian, którzy mogli z bliska podziwiać prawdziwe perełki motoryzacyjne. 07.09.2023 14:24
Chrobry lepszy w derbach od Zagłębia dziesięcioma bramkami.
GŁOGOWIANIE NAJLEPSI NA MIEDZI. ZAGŁĘBIE - KGHM CHROBRY 27-37
Do 36. minuty żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć przewagi większej, jak 2-3 trafienia. Później jednak w miedziowych derbach KGHM Chrobry zdemolował Zagłębie. Głogowianie zdobyli 14 bramek, tracąc zaledwie 4 i pewnie zainkasowali komplet punktów. 07.09.2023 08:45
NOWA ŁÓDŹ GŁOGOWSKICH „WODNIAKÓW”
NOWA ŁÓDŹ GŁOGOWSKICH „WODNIAKÓW”
Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Głogowie mogą pochwalić się nową łodzią ratunkową. 06.09.2023 13:41
Enekeid Dobi nowym trenerem Górnika Polkowice.
ENKELEID DOBI NOWYM-STARYM TRENEREM GÓRNIKA POLKOWICE
Albańczyk wraca do polkowickiego klubu po trzech latach, aby poprawić wyniki zespołu, które w ostatnim czasie nie napawały optymizmem. Charyzma i silna osobowość trenera ma wpłynąć na drużynę i wykrzesać z niej to co najlepsze. Pierwszy sprawdzian już w sobotę, Górnik zagra na wyjeździe z Wartą Gorzów. 06.09.2023 13:41
WICESTAROSTA GŁOGOWSKI KANDYDUJE DO SEJMU
WICESTAROSTA GŁOGOWSKI KANDYDUJE DO SEJMU
Lewica przedstawiła swoich kandydatów w zbliżających się wyborach do Sejmu. „Jedynką” na liście w okręgu jeleniogórsko-legnickim jest Arkadiusz Sikora z Oleśnicy, a listę zamyka mieszkaniec Jerzmanowej, Sławomir Gadek. 06.09.2023 13:38
Michał Kowbel został zwolniony z Górnika Polkowice.
MICHAŁ KOWBEL ZWOLNIONY Z GÓRNIKA. NASTĘPCĄ ENKELEID DOBI
Michał Kowbel nie jest już trenerem Górnika Polkowice. Jego drużyna po obiecującym początku rozgrywek zaczęła tracić punkty w końcówkach spotkań. Następcą został... Enkeleid Dobi, który odchodził z Polkowic, kiedy wywalczył awans do 2. ligi. 06.09.2023 07:58
Katarzyna Zygier, prezes Chrobrego: Sukcesem będzie miejsce sprzed roku.
ZYGIER, PREZES CHROBREGO: BĘDĘ ZADOWOLONA Z UTRZYMANIA 4. MIEJSCA
Po dwóch meczach szczypiorniści KGHM Chrobry mają 3 punkty. Trudno mówić o prognozach na właśnie rozpoczęty sezon Orlen Superligi. Skoro jednak Rafał Stachera przyznał, że obecna drużyna jest najlepszą, w jakiej występował w Głogowie, to na prezentacji spytaliśmy: czy jego zespół, który rewelacyjnie finiszował w poprzednim sezonie, stać na walkę o medal? 06.09.2023 07:55
KGHM SPONSOREM PIŁKAREK RĘCZNYCH Z LUBINA
KGHM SPONSOREM PIŁKAREK RĘCZNYCH Z LUBINA
Kolejny klub sportowy z Zagłębia Miedziowego może pochwalić się sponsorem tytularnym w postaci KGHM Polska Miedź S.A. 05.09.2023 14:01
DUŻO ŚMIECHU I DOBREJ ZABAWY
DUŻO ŚMIECHU I DOBREJ ZABAWY
Za nami VIII Powiatowy Letni Rajd Samochodowego w Głogowie. W tym roku na załogi czekały pewne zmiany, ale jedno pozostało niezmienne – dobra zabawa i ciekawe konkurencje. 05.09.2023 13:57
MIESZKAŃCY POWIATU POLKOWICKIEGO DZIĘKOWALI ZA PLONY
MIESZKAŃCY POWIATU POLKOWICKIEGO DZIĘKOWALI ZA PLONY
Okazałe, przepiękne wieńce, dzielenie się chlebem i podziękowania za rolniczy trud. Po raz szósty na terenie Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu odbyły się Dożynki Powiatu Polkowickiego. 05.09.2023 13:02
Reklama
Reklama