Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

DRUGA WIEŻA KOŚCIOŁA BOŻEGO CIAŁA ODZYSKA BLASK
DRUGA WIEŻA KOŚCIOŁA BOŻEGO CIAŁA ODZYSKA BLASK
13.09.2022 15:58
JAZZ WRÓCIŁ NA SCENĘ CENTRUM KULTURY
JAZZ WRÓCIŁ NA SCENĘ CENTRUM KULTURY
W sobotę na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpiły trzy zespoły. Pierwszy z nich to ZK Collaboration, który w Głogowie promował swą najnowszą płytę zatytułowaną „Slow Food” 13.09.2022 13:57
NA GŁOGOWIAN W CROSS COUNTRY NIE MA MOCNYCH
NA GŁOGOWIAN W CROSS COUNTRY NIE MA MOCNYCH
12.09.2022 14:13
JUBILEUSZ PGM. WSPOMNIENIA I PODZIĘKOWANIA
JUBILEUSZ PGM. WSPOMNIENIA I PODZIĘKOWANIA
Były wspomnienia, podziękowania i jubileuszowy tort. Z okazji 40-lecia działalności Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej w Polkowicach władze spółki uhonorowały byłych i obecnych pracowników, doceniając ich wkład w rozwój zakładu. 12.09.2022 14:03
 KLASYCZNE DŹWIĘKI W KOLEGIACIE
KLASYCZNE DŹWIĘKI W KOLEGIACIE
W niedzielny wieczór w głogowskiej kolegiacie miało miejsce niesamowite widowisko zorganizowane w ramach festiwalu Wratislavia Cantans.  Instrumentaliści i wokaliści wystawili San Giovanni Batitsta i przedstawili historię śmierci Jana Chrzciciela w koncercie „Władza i namiętność". 12.09.2022 14:01
BUDUJĄ MOST TYMCZASOWY
BUDUJĄ MOST TYMCZASOWY
12.09.2022 14:00
SZYDEŁKO: OBY WIĘCEJ BYŁO TAKICH MECZÓW
SZYDEŁKO: OBY WIĘCEJ BYŁO TAKICH MECZÓW
Górnik Polkowice nadal nie może przerwać złej passy remisując kolejny mecz na wyjeździe. Zawodnikom Szymona Szydełko nie udało się wygrać już od sześciu kolejek. Piłkarze obu zespołów pokazali swoje zaangażowanie nie odpuszczająć żądnej piłki. Niestety twarda gra nie wystarczyła, mecz zakończył się remisem 0-0. 12.09.2022 14:00
Choinka już jest, tylko karpia brakuje
Choinka już jest, tylko karpia brakuje
09.09.2022 13:28
PGM ŚWIĘTUJE 40-LECIE
PGM ŚWIĘTUJE 40-LECIE
Sportowym akcentem Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej w Polkowicach rozpoczęło świętowanie 40-lecia działalności. W turnieju piłki siatkowej rywalizowało siedem drużyn. Jubileuszowe obchody potrwają do soboty. 09.09.2022 12:07
POKONALI TYSIĄCE KILOMETRÓW „OD DRZWI DO DRZWI”
POKONALI TYSIĄCE KILOMETRÓW „OD DRZWI DO DRZWI”
170 osób skorzystało do tej pory z transportu indywidualnego door-to-door, czyli „od drzwi do drzwi” w ramach programu realizowanego od września zeszłego roku w gminie Polkowice. W tym czasie na liczniku odnotowano ponad 130 tysięcy przejechanych kilometrów. Program jest formą wsparcia dla pełnoletnich mieszkańców, którzy ze względu na ograniczoną sprawność mają trudności w samodzielnym przemieszczaniu się do różnych placówek. Na ten cel gmina pozyskała grant z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 09.09.2022 12:06
Komentarze
Autor komentarza: Naiwniak Treść komentarza: Nauczony doświadczeniem zapytam grzecznie: A inwestor o tym wie? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 16:49 Źródło komentarza: DUŻY INWESTOR PLANUJE ULOKOWAĆ SIĘ POD GŁOGOWEM Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Narodowość? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 17:13 Źródło komentarza: Stracił panowanie nad autem i uderzył w rurociąg i Autor komentarza: Karolina Treść komentarza: Dobrze że nie zabił innych Data dodania komentarza: 20.06.2026, 11:13 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami Autor komentarza: Kotowiczanka Treść komentarza: "Warto było czekać na te...czasy". To wspaniała wiadomość dla mieszkańców Kotowic. Możemy się spodziewać licznych odwiedzin. Bardzo zły stan tej drogi działał odstraszająco. Dziękuję za tę decyzję. .. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 21:01 Źródło komentarza: Remont drogi Leszkowice–Kotowice. Powiat wyda ponad milion złotych Autor komentarza: Dan Treść komentarza: Jak motocyklista mógł stanąć w płomieniach po uderzeniu w barierkę i wyladowaniu w rowie? Przytwierdził się do tego motoru? Dym było widać już z daleka jadąc po S3. Dużo aut stawało i próbowało gasić tym co mieli w autach zanim przyjechały służby. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:33 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami Autor komentarza: JCTJ Treść komentarza: Przecież LSSE od 1 stycznia 2027 nie będzie mogło oferować inwestorom takich zniżek, jak dotychczas. Koniec balu, panno Lalu. Tylko nie wszyscy to dostrzegają. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 23:59 Źródło komentarza: STARA POCZTA I DEMAGOGIA
Reklama
Reklama