Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

MISTRZYNIE POLSKI „POBITE”
MISTRZYNIE POLSKI „POBITE”
Do przerwy lepsze w meczu Energa Basket Ligi były gdynianki, które miały przewagę nawet 9 punktów. Na przełomie trzeciej i czwartej kwarty polkowiczanki wręcz zdemolowały mistrzynie Polski. Przy stracie 7 punktów, w ciągu ośmiu minut, zdobyły 17 punktów, tracąc zaledwie 2. Ostatecznie wygrały mecz 71:59. 19.12.2021 23:45
KAPSUŁA DLA POTOMNYCH
KAPSUŁA DLA POTOMNYCH
17.12.2021 13:30
KIERCZYŃSKA: MIMO WSZYSTKO JESTEM ZADOWOLONA
KIERCZYŃSKA: MIMO WSZYSTKO JESTEM ZADOWOLONA
17.12.2021 13:28
DZIECI KOLĘDOWAŁY W „SŁONECZKU”
DZIECI KOLĘDOWAŁY W „SŁONECZKU”
Kolędy i pastorałki w wykonaniu maluchów w Przedszkolu Miejskim nr 2 „Słoneczko” w Polkowicach wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. To jedna z wielu tradycji kultywowanych w tej placówce. 17.12.2021 12:53
- TRZEBA ZAPYTAĆ MIESZKAŃCÓW
- TRZEBA ZAPYTAĆ MIESZKAŃCÓW
Dwa rankingi, dwa różne wyniki. Jeden, do którego Gmina Miejska Głogów przygotowała ankietę pokazał m.in., że w Głogowie żyje się dobrze. W drugim rankingu, korzystającym przede wszystkim z danych Głównego Urzędu Statystycznego, ocena jakości życia mieszkańców umiejscowiła Głogów na 975 miejscu w Polsce. Co na to prezydent Rokaszewicz? - Trzeba zapytać mieszkańców. Zapytaliśmy. 16.12.2021 15:55    1
WĄTPLIWOŚCI RADNYCH O APOLITYCZNOŚĆ MŁODZIEŻOWEJ RADY
WĄTPLIWOŚCI RADNYCH O APOLITYCZNOŚĆ MŁODZIEŻOWEJ RADY
16.12.2021 15:19
 BYŁ GROSZ KOLEGIACKI, TERAZ JEST JEDEN GRYPHIUS
BYŁ GROSZ KOLEGIACKI, TERAZ JEST JEDEN GRYPHIUS
16.12.2021 15:16
10. RAZ UCZCILI PAMIĘĆ TRENERA
10. RAZ UCZCILI PAMIĘĆ TRENERA
X Memoriał im. Mieczysława Banacha ściągnął do sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach dziesiątki sympatyków tenisa stołowego. Chcieli oni uczcić pamięć znakomitego trenera, który poświęcił swoje życie szkoleniu młodych adeptów tenisa stołowego w Polkowicach. 16.12.2021 14:47
- Jeśli będziemy grać paskudnie, ale wygrywać, biorę to w ciemno
- Jeśli będziemy grać paskudnie, ale wygrywać, biorę to w ciemno
- mówi Szymon Szydełko, nowy szkoleniowiec Górnika Polkowice. Przed nasza kamerą opowiada, czego brakowało zielono-czarnym, aby przełamać serię 15 meczów bez zwycięstwa i jakie ma przesłanie do starszych zawodników w polkowickiej szatni. 16.12.2021 08:30    1
SZYDEŁKO: W PIŁKĘ GRA SIĘ O WYNIK, A NIE DLA PIĘKNA
SZYDEŁKO: W PIŁKĘ GRA SIĘ O WYNIK, A NIE DLA PIĘKNA
W drugiej lidze Górnik grał efektownie i efektywnie, teraz jego nowy trener Szymon Szydełko mówi, że może grać paskudnie, byleby wygrywać. Czy jednak przekona do tego swoich podopiecznych, wśród których znajdują się piłkarze występujący w najwyższych klasach rozgrywkowych, skoro sam nie ma znaczącego dorobku? W rozmowie z nami zdradza, jak chce zmienić drużynę, aby opuściła strefę spadkową. Teraz fragmenty, a po serwisie cały wywiad. 16.12.2021 08:28
Reklama
Reklama