Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

DZIEŃ JUBILATA W POLKOWICACH
DZIEŃ JUBILATA W POLKOWICACH
Były życzenia, wiązanki kwiatów, upominki i występ artystyczny. Polkowiczanie zrzeszeni w Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów obchodzili Dzień Jubilata. W uroczystości, która odbyła się w auli Zespołu Szkół, uczestniczyli, między innymi, samorządowcy oraz przedstawiciele lokalnych spółek i policji. 18.08.2021 08:49
Czy Polacy chcą powrotu niedziel handlowych? Wskazanie jest jasne
Czy Polacy chcą powrotu niedziel handlowych? Wskazanie jest jasne
W sejmie jest już projekt prawa, zaostrzającego przepisy dotyczące handlu w niedziele. Są też głosy sprzeciwu. A co o tym wszystkim sądzą Polacy? 17.08.2021 20:30
WETERANI PRZEMASZERUJĄ POND 50 KM
WETERANI PRZEMASZERUJĄ POND 50 KM
17.08.2021 13:56
‘TĘSKNIŁAM ZA SCENĄ”
‘TĘSKNIŁAM ZA SCENĄ”
17.08.2021 13:53    1
„DELIKATNY” KAPITAN
„DELIKATNY” KAPITAN
Po Krzysztofie Tylutkim funkcję kapitana siódemki KS SPR Chrobry przejął Rafał Stachera. Kilkunastoletni staż w głogowskim klubie, ligowe doświadczenie i trzeźwy osąd boiskowych wydarzeń, to cechy popularnego „Staszka” znane z parkietu. Nic zatem dziwnego, że spytaliśmy o ocenę poczynań nowo pozyskanych zawodników oraz w czym, jako kapitan, zamierza być pomocny. 17.08.2021 13:47
BARYLSKI: "MUSIMY POPRACOWAĆ NA DEFENSYWĄ"
BARYLSKI: "MUSIMY POPRACOWAĆ NA DEFENSYWĄ"
Górnik Polkowice zdominował Zagłębie Sosnowiec w kluczowych statystykach. Niestety statystyki nie grają i to drużyna gości zdobyła 3pkt wygrywając 4:2 w Polkowicach. 16.08.2021 14:48
STACHOWIAK: ”WIDZEW BYŁ BARDZIEJ KONKRETNY”
STACHOWIAK: ”WIDZEW BYŁ BARDZIEJ KONKRETNY”
Dla drużyny prowadzonej przez Janusza niedźwiedzia to trzecie zwycięstwo w tym sezonie Fortuna 1 Ligi. Widzew Łódź na własnym stadionie zdobył 3 pkt wygrywając 2:0 z Chrobrym Głogów. 16.08.2021 14:46
PIKNIK WOJSKOWY W POLKOWICACH
PIKNIK WOJSKOWY W POLKOWICACH
Kilka tysięcy osób odwiedziło pierwszy w historii Polkowic Piknik Militarny „Zostań Żołnierzem RP”. Na terenie centrum piknikowego swoje punkty informacyjne i sprzęt wystawiły jednostki wojskowe z Dolnego Śląska i lubuskiego, a nad miastem przeleciały dwa samoloty wielozadaniowe F-16. Piknik militarny odbył się z okazji Święta Wojska Polskiego. 16.08.2021 14:46
MIEDZIOWY KURIER
MIEDZIOWY KURIER
16.08.2021 13:37
TESTUJĄ SPRZĘT
TESTUJĄ SPRZĘT
16.08.2021 13:27    1
Reklama
Reklama