CHROBRY POWALCZYŁ, NA ILE MÓGŁ

• 03.06.2021, 09:52
  • Artur Dembowiak
Górnik musiał wygrać, aby pozostać w walce z Azotami o brąz tegorocznych zmagań w Superlidze PGNiG. Zabrzanie tak bardzo chcieli, że rozpoczęli od trzech nieskutecznych rzutów i dwóch błędów technicznych, Przegrywali 4:8, 6:11, ale jeszcze przed przerwą straty odrobili, a w 47. minucie uzyskali trzybramkową przewagę, którą kontrolowali do końca meczu.

KS SPR Chrobry Głogów –Górnik Zabrze 27:29 (15:12)
Chrobry: Kapela 1, Stachera –Zdobylak 2, Klinger 1, Babicz 1, Przysiek 2, Tylutki, Marszałek 8, Tilte 4 , Orpik 3, Jamioł 4, Bekisz 1
Górnik: Galia, Skrzyniarz- Bondzior 1, Daćko 1, Bis 2, Tomczak 4, Łyżwa 2, Sluijters 5, Czuwara, Bushkou 4, Głiński 1, Gogola 1, Kondratiuk 1, Krawczyk 7, Adamuszek