Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 08:42
Reklama

Społem Głogów świętuje 80-lecie i wspiera Głogowskie Hospicjum

Dokładnie 8 września 1945 r. odbyło się pierwsze Walne Zebranie głogowskiej Powszechnej Spółdzielni Spożywców. W tym dniu powstała PSS „SPOŁEM”. To wielka historia, głogowskiej firmy – która od lat wspiera również lokalne inicjatywy. Właśnie pomogła Fundacji Głogowskie Hospicjum. Przedstawiciele Społem pojawili się właśnie 8 września w siedzibie Hospicjum. Magdalena Zgondek od dziesięciu lat Prezes Spółdzielni wraz z członkami Rady Nadzorczej wręczyli czek na 8 tys. zł – na 80-lecie istnienia firmy.
Społem Głogów świętuje 80-lecie i wspiera Głogowskie Hospicjum

Warto dodać, że od początku „Społemowcy” grają w Drużynie Żonkila, są obecni od pierwszej edycji Cegiełek Drużyny na reprezentacyjnej Ścianie budowlanej w Hospicjum.

źródło i zdjęcia: facebook/ Razem dla Hospicjum


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 3°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mieszkaniec GminyTreść komentarza: Wojt debil jak zawsze to powtarzam.Data dodania komentarza: 17.03.2026, 07:40Źródło komentarza: BARTŁOMIEJ ZIMNY: NIE BĘDZIEMY WYRĘCZAĆ POWIATUAutor komentarza: PppTreść komentarza: Ciekawe co piła i jak długo. Jeżeli czysta to ok bo nie plami honoruData dodania komentarza: 16.03.2026, 11:49Źródło komentarza: Pijana kierująca jechała 100 km z Wrocławia. Ponad 3 promileAutor komentarza: PppTreść komentarza: Konkurs głogowski czy ogolnopolskiData dodania komentarza: 15.03.2026, 18:59Źródło komentarza: DĄB Z GŁOGOWA ZAWALCZY O TYTUŁ DRZEWA ROKU 2026Autor komentarza: PatiTreść komentarza: Uklony dla Pana Pawła,nauczyciela w szkole w Grebocicach,który zaszczepił w dzieciach chęć do gry w szachy.Dobra robota. Gratulacje dla wszystkich szachistów małych i dużychData dodania komentarza: 14.03.2026, 18:46Źródło komentarza: W GRĘBOCIACH TRWA V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINYAutor komentarza: mieszkaniec wiejskiej gminy Głogów, wyborcaTreść komentarza: Brawo, rodzice z innych miejscowosci powinni zatem wnioskować do rady gminy o finansowanie biletów miesięcznych dla młodzieży dojeżdżającej do szkół średnich w Głogowie. PROSZĘ JEDNAKOWO TRAKTOWAĆ MIESZKAŃCÓWData dodania komentarza: 13.03.2026, 13:00Źródło komentarza: SZEŚCIU WSIOM W GMINIE GŁOGÓW GROZI ODCIĘCIEAutor komentarza: DuchTreść komentarza: Brawo panowie tak dalej a będzie nam się lepiej miszkałoData dodania komentarza: 13.03.2026, 00:53Źródło komentarza: Kradł rower i perfumy w Przemkowie. 23-latek zatrzymany przez policję
Reklama
Reklama