Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Głogowianie z medalami na ME Combat Ju-Jitsu w Tarnowie

W Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Europy Combat Ju-Jitsu organizowane przez International Combat Ju-Jitsu Union. Na macie walczyli także sportowcy z Głogowskiego Klubu Judo. Do rywalizacji stanęli Filip Juras, Karolina Rejment i Kamil Słabiński. Cała trójka zaprezentowała wysoki poziom. Największy sukces odniósł Filip Juras, który został Mistrzem Europy w Grappling Gi Seniorów. W półfinale pewnie pokonał reprezentanta Polski. W finale trafił na zawodnika z Maroka. Walka była bardzo ciężka, ale w dogrywce Filip pokazał świetne judo i wygrał. Do tego zdobył jeszcze wicemistrzostwo w kategorii Grappling Gi Junior.
Głogowianie z medalami na ME Combat Ju-Jitsu w Tarnowie

Karolina Rejment także wróciła do Głogowa z medalami. Zdobyła dwa brązowe krążki – w Grappling Gi Kobiet i MMA. Nie miała rywalek w swojej kategorii, więc zdecydowała się na start w wyższych limitach. Walczyła z przeciwniczkami cięższymi nawet o 20 kg. Kamil Słabiński po bardzo mocnych i intensywnych walkach wywalczył Wicemistrzostwo Europy w MMA. Pokazał ogromny charakter i determinację.

źródło i zdjęcie: GKJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 12°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: PS Bardzom ciekaw ilu jeszcze pracowników oświaty odejdzie ze szkoły nadzorowanej przez przemiłą Panią dyrektor. To podobno nowy zwyczaj w Rzeczycy. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:25 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Chłopaki zorganizowali pierwszy mecz na dużą skale, ten mecz zjednoczył wszystkie wioski dookoła. Dajcie im pole manewru do dalszych działań tego chce społeczność. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:21 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Bardzo ciekawe. Szkoda, że mieszkańcy nie podzielają zdania wójta i Pani dyrektor. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:13 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY Autor komentarza: x Treść komentarza: Tyle tych artykułów jaka to pani d jest wspaniała, że za niedługo chyba sam zacznę w to wierzyć… kłamstwo powtarzane tysiąc razy w końcu staje się prawdą co? Data dodania komentarza: 11.06.2026, 20:55 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY Autor komentarza: 1 Treść komentarza: Boisko w Grebocicach również jest na terenie szkoły, podczas meczu właśnie z Piastem Rzeczyca był alkohol, race, race i jeszcze race, wyzwiska. Była obecna policja która nie potrafiła zapanować nad kibicami. Obecny był również wójt jak i inni blisko związani z gminą i co, i nic. Po meczu zdemolowane toalety itd A tutaj wielkie halo bo parę rac było na pierwszym meczu Piasta na boisku w Rzeczycy, dziwne byłoby gdyby rac zabrakło. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 16:23 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY Autor komentarza: Kibic Treść komentarza: Jeśli było ogromne zmęczenie to dlaczego trener zwlekał ze zmianami i nie rotował! Doświadczenie siedziało na ławce… a obrony w tym meczu nie było i powinna zostać wzmocniona już w 2 połowie. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 16:50 Źródło komentarza: PRZEMĘCZENIE, PRESJA, POZIOM SPORTOWY? CO ZADECYDOWAŁO O BRAKU AWANSU?
Reklama
Reklama