Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 04:55
Reklama

Głogów pełen Mikołajów! Rowerzyści rozdali prezenty

Mikołaje na rowerach znów pojawili się na ulicach Głogowa. To już jedenasta edycja akcji, która co roku daje dużo radości mieszkańcom. Kolorowy peleton pokonał 16 kilometrów i zatrzymał się na pięciu przystankach w różnych częściach miasta.
Kliknij aby odtworzyć

Cała akcja to pozytywna energia, dużo czerwieni, dźwięk dzwonków rowerowych i świąteczny klimat. Głogów znów pokazał, że potrafi się jednoczyć i wspierać tych, którzy tego potrzebują.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 2°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PppTreść komentarza: Ciekawe co piła i jak długo. Jeżeli czysta to ok bo nie plami honoruData dodania komentarza: 16.03.2026, 11:49Źródło komentarza: Pijana kierująca jechała 100 km z Wrocławia. Ponad 3 promileAutor komentarza: PppTreść komentarza: Konkurs głogowski czy ogolnopolskiData dodania komentarza: 15.03.2026, 18:59Źródło komentarza: DĄB Z GŁOGOWA ZAWALCZY O TYTUŁ DRZEWA ROKU 2026Autor komentarza: PatiTreść komentarza: Uklony dla Pana Pawła,nauczyciela w szkole w Grebocicach,który zaszczepił w dzieciach chęć do gry w szachy.Dobra robota. Gratulacje dla wszystkich szachistów małych i dużychData dodania komentarza: 14.03.2026, 18:46Źródło komentarza: W GRĘBOCIACH TRWA V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINYAutor komentarza: mieszkaniec wiejskiej gminy Głogów, wyborcaTreść komentarza: Brawo, rodzice z innych miejscowosci powinni zatem wnioskować do rady gminy o finansowanie biletów miesięcznych dla młodzieży dojeżdżającej do szkół średnich w Głogowie. PROSZĘ JEDNAKOWO TRAKTOWAĆ MIESZKAŃCÓWData dodania komentarza: 13.03.2026, 13:00Źródło komentarza: SZEŚCIU WSIOM W GMINIE GŁOGÓW GROZI ODCIĘCIEAutor komentarza: DuchTreść komentarza: Brawo panowie tak dalej a będzie nam się lepiej miszkałoData dodania komentarza: 13.03.2026, 00:53Źródło komentarza: Kradł rower i perfumy w Przemkowie. 23-latek zatrzymany przez policjęAutor komentarza: 1233Treść komentarza: Jeszcze zmiana lekarzy jedna Pani doktor ma wielkie ale przy wypisaniu skierowanie czy to do specjalisty czy na badania a druga bada dosłownie na odległość z drugiego końca gabinetuData dodania komentarza: 12.03.2026, 21:37Źródło komentarza: GMINA GRĘBOCICE: NA ZDROWIE!
Reklama
Reklama