Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obozy żeglarskie Farwater nad Jeziorem Sławskim.

Nowy plan dla lasów KGHM. Konsultacje trwają do 30 stycznia

KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze Polkowice-Sieroszowice poinformował o rozpoczęciu konsultacji społecznych. Dotyczą one planu urządzenia lasu na lata 2026–2035. Dokument jest dostępny w wersji elektronicznej. Można się z nim zapoznać od 7 do 30 stycznia 2026 roku. Miejscem udostępnienia jest siedziba oddziału KGHM w Kaźmierzowie, przy ulicy Kaźmierzów 100, w gminie Polkowice. Plan dotyczy lasów należących do Skarbu Państwa. Są one w użytkowaniu wieczystym KGHM. Dokument określa zasady prowadzenia gospodarki leśnej. Chodzi m.in. o ochronę przyrody, użytkowanie lasu i działania na kolejne 10 lat.
Nowy plan dla lasów KGHM. Konsultacje trwają do 30 stycznia

Konsultacje mają dać mieszkańcom realny wpływ. Każda zainteresowana osoba lub instytucja może złożyć uwagi i wnioski. Muszą one mieć formę pisemną. Wystąpienia w powyższej sprawie należy przesyłać w terminie do 30 stycznia 2026 r. na adres:

KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze Polkowice-Sieroszowice
Kaźmierzów 100
59-101 Polkowice

Uwagi i wnioski zostaną rozpatrzone przez Wykonawcę projektu planu urządzenia lasu. Dokumenty dostępne są w siedzibie O/ZG Polkowice-Sieroszowice , Kaźmierzów 100, 59-101 Polkowice, Dział Ochrony Środowiska pokój nr 118 w godz. 07.00-13.00. Telefon kontaktowy: 076 748 49 06, 076 748 49 07.

źródło: KGHM


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ppp 07.01.2026 15:28
Uwagi na jaki temat? W tym kraju skala absurdu chyba siegnęła dna. Jakbym chciał w tym miejscu zrobić ogromną piaskownice to ktoś to uwzględni w planie zagospodarowania tych płaci laso. A może nakazać grzybom i drzewom nakazać rosnąć do góry nogami. Już nie kombinujcie i nie róbcie z ludzi glupkow. Oogladajcie lepiej teatr telewizji " Rozmowy o ścinaniu lasu" niech wasze polmozgi odpoczną, nie kombinujcie z przyrodą prosze

zachmurzenie duże

Temperatura: 13°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 18 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JGTreść komentarza: Bicie piany. Program okazał się klapą, bo na jakiejś podstawie wyliczono jego potencjał i go nie wykorzystano. Chyba, że założenia były z czapy. Nie mniej, niefortunne sformułowanie dotyczyło małej ilości urodzonych. Nie tych urodzonych. Urodzone dzieci to wielki dar i powód do radości. Zróbcie tam razem coś pożytecznego, zamiast kłócić się o głupoty.Data dodania komentarza: 8.04.2026, 15:12Źródło komentarza: AWANTURA O IN VITRO NA SESJI W GŁOGOWIEAutor komentarza: JGTreść komentarza: To nie dla Ciebie. Pieniędzy nie da się wyprowadzać z kasy ot tak. Zapytaj lepiej, ile gmina za to zapłaciła i jakie są zwyczajowe prowizje w branży. A tu wartość intelektualną, trudno wycenić.Data dodania komentarza: 8.04.2026, 14:59Źródło komentarza: Nowoczesna Jerzmanowa. Umowa na Kartę Mieszkańca podpisanaAutor komentarza: AriTreść komentarza: Jexany pisiorData dodania komentarza: 26.03.2026, 13:13Źródło komentarza: AWANTURA O IN VITRO NA SESJI W GŁOGOWIEAutor komentarza: StasiuTreść komentarza: Po 10 tyś. kary dla kreatyna co wypala!!!Data dodania komentarza: 25.03.2026, 14:27Źródło komentarza: GROŹNY POŻAR W OKOLICACH SERBÓWAutor komentarza: ArkadiuszKiTreść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną lub kogoś z rodziny o kontakt - 697723210Data dodania komentarza: 24.03.2026, 15:38Źródło komentarza: Tragiczne zdarzenie w Polkowicach i dachowanie auta w regionieAutor komentarza: Grzegorz KnysakTreść komentarza: Ale co mi to da. Jaki to ma cel?Data dodania komentarza: 23.03.2026, 21:32Źródło komentarza: Nowoczesna Jerzmanowa. Umowa na Kartę Mieszkańca podpisana
Reklama
Reklama