Mecze były dynamiczne. Nie brakowało długich wymian i mocnych ataków. Kibice mogli zobaczyć sporo emocji. Najlepsi okazali się gracze ze Szkoły Podstawowej nr 3.
Na pewno poziom jest wyższy niż w zeszłym roku, co można tak obiektywnie stwierdzić w tym, że mecze trwają o wiele dłużej. Są bardziej wyrównane. Właśnie jesteśmy teraz w fazie meczów o wejście do finału. Piłka siatkowa to najtrudniejsza w pod względem technicznym do nauczenia gra. W związku z tym, nie wszyscy się tak garną do trenowania siatkówki, a jest to format tutaj popularyzacji. Jest szansa, że część tej młodzieży, która tu gra, zacznie trenować siatkówkę.
- mówi Mirosław Chodor z Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie.
Wydaje mi się, że bardzo ładnie nam idzie i jak się postaramy, to wygramy ten memoriał 21. Tylko musimy się skupić i grać swoje. Mamy bardzo zgrany skład, trenujemy od 3 miesięcy i idzie nam bardzo dobrze.
- powiedział Michał Ancygier ze SP nr 3 w Głogowie.

Napisz komentarz
Komentarze