Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 września 2025 08:43
Reklama

NIEDŹWIEDŹ: TO BYŁ NAJTRUDNIEJSZY RYWAL WIOSNĄ

Górnik Polkowice prowadził z drugą drużyną Śląska, ale w ciągu zaledwie sześciu minut w drugiej połowie stracił dwa gole i musiał gonić wynik. Udało się doprowadzić do remisu, ale dwa punkty uciekły.
NIEDŹWIEDŹ: TO BYŁ NAJTRUDNIEJSZY RYWAL WIOSNĄ

Autor: GÓRNIK POLKOWICE

Górnik Polkowice – Śląsk II Wrocław 2:2 (1:0)
1:0 - Maciej Bancewicz 35.

1:1 - Adrian Bukowski 50.

1:2 - Maciej Pałaszewski 56. (k)

2:2 - Mariusz Szuszkiewicz 71. –,

Górnik: Szymański – Radziemski ż, Kowalski-Haberek, Kucharczyk, Ratajczak (86.Opałacz) – Baranowski (59.Terpiłowski), Żołądź, Wacławczyk, Bancewicz (78.Borkowski) – Szuszkiewicz, Piątkowski

Śląsk II: Frasik – Maruszak, Boruń, Celeban, Caliński, Krocz – Młynarczyk (90.Jakubiak), Bukowski, Pałaszewski, Bargiel – Michalski (75.Fediuk ż)

sędziował: Karol Arys (Szczecin)

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 13°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 16 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Arkadiusz kielbasinskiTreść komentarza: Dziś w nocy w miejscowości Tarnówek ,były 3 tąpnięcia dawno tak nie kołysało, coś strasznego, jestem przyzwyczajony do takich sytuacji,ale dziś naprawdę się wystraszyłemData dodania komentarza: 12.09.2025, 08:25Źródło komentarza: Wstrząsy w ZG Rudna. Górnik trafił do szpitalaAutor komentarza: JohnnyTreść komentarza: Szacunek!!!!Data dodania komentarza: 12.09.2025, 07:45Źródło komentarza: 112 dni na rowerze! Bogdan Kaleta z Głogowa pokonał prawie 9 tys. kmAutor komentarza: WiesławTreść komentarza: Droga do sprzedaży klubu.Data dodania komentarza: 11.09.2025, 19:48Źródło komentarza: Chrobry Głogów chce wydzielić klub piłkarski do nowej spółkiAutor komentarza: RodzinkaTreść komentarza: Szkoda ,że nikt nie napisał , że srebrny medal w tej samej konkurencji zdobył również Głogowianin Jakub Kondratyk, (biegł w innej serii). Dla podkreślenia sukcesu to był jego PIERWSZY start w tym roku !!! I potencjałem nie dobiega od kolegi klubowego . I wynik wcale tak nie odstający od zwycięzcy.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 14:07Źródło komentarza: Gustaw Dziełakowski z Piasta Głogów podwójnym złotym medalistą w LubinieAutor komentarza: JulTreść komentarza: A która broń jest bezpieczna ? ;) czyli trzeba zniszczyc każdąData dodania komentarza: 4.09.2025, 08:40Źródło komentarza: Grób żołnierza z II wojny odkryty w Jaczowie koło GłogowaAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Nikt tym pociągiem nie bedzie jezdzilData dodania komentarza: 2.09.2025, 16:15Źródło komentarza: Powrót kolei do Przemkowa po 30 latach!
Reklama
Reklama