Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 26 kwietnia 2025 10:09
Reklama dotacje unijne dla firm

NIEBEZPIECZNA TENDECJA

Górnik zaczął od zmarnowanego karnego. Później objął prowadzenie, ale i musiał odrabiać straty. Wreszcie nie skorzystał z okazji, aby zdobyć komplet punktów. Trener Paweł Barylski po meczu podkreślał, że nie wykorzystane okazje niestety stają się u polkowiczan tendencją.
NIEBEZPIECZNA TENDECJA

Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn 2:2 (0:0)
1:0 - Kajetan Szmyt 50.
1:1 - Wojciech Reiman 59.
1:2 - Merveille Fundambu 68.
2:2 - Mateusz Piątkowski 74.
Górnik: Szymański – Radziemski (76.Karmelita), Biernat ż, Magdziak, Ratajczak – Sobków, Purzycki, Pałaszewski (46.Szuszkiewicz ż), Wacławczyk (75.Bancewicz), Szmyt (88Sypek) – Piątkowski (75.Żołądź)
Stomil: Bąkowski – Ciechanowski, Remisz, Bwanga ż, Straus – Pyrdoł ż (81.Żwir), Tecław, Reiman, Fundambu (90.Shibata), Moneta (82.Zych) – Mikita (85.Lewicki)
sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń).

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 10°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Elwira IżyckaTreść komentarza: Szanowna Pani. Byłam, widziałam na własne oczy i zaręczam, że ten pan nie stał, a także targał. Po prostu, w tym momencie panie wytaszczyły ostatnią pralkę i jakąś - zdaje się mikrofalę. Oberwało mu się zatem niesłusznie. Pozdrawiam, autorka materiału.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 09:14Źródło komentarza: GPK USZCZELNIA BRAMY PSZOK-ówAutor komentarza: RozżalonaTreść komentarza: A to kobiety targają taki ciężki sprzęt a Pan za nimi widzę, że się ostro oszczędza .... Dość przykry widokData dodania komentarza: 23.04.2025, 21:48Źródło komentarza: GPK USZCZELNIA BRAMY PSZOK-ówAutor komentarza: Wladek54Treść komentarza: Szkoda , że mnie tam nie było.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 17:04Źródło komentarza: JABŁONIE OZDOBIŁY SKWER PRZY MOK-uAutor komentarza: kibicTreść komentarza: może młodego bramkarza wpuści bo grzeje ławę cały czas a jest MEGA dobrym bramkarzem i innym młodych chłopaków, którzy zasługują jak nic na granie a nie tylko punkty i punkty. Młody chce i walczy a stary tylko chodzi po boisku i ręce rozkłada. Wyników ze starymi nie ma to młodych dać grać, skoro bramkarz nic nie zdziałał to czemu młodemu nie dać wejść!!Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:37Źródło komentarza: NOWY TRENER W GÓRNIKU POLKOWICEAutor komentarza: JajcarzTreść komentarza: Jaja takie że człowiek który chciał zablokować finansowanie mkxebuzacjit w trakcie remontu aquaparku został jego prezesem.Data dodania komentarza: 15.04.2025, 19:39Źródło komentarza: NOWY AQUAPARK - ZMIANY I ATRAKCJEAutor komentarza: SekretarzTreść komentarza: Panie Obywatelu, audyt wykonano na zlecenie Gminy a nie Kuratorium Oświatowy. Audut to analiza ponoszonych kosztów przez gminę w 3 szkołach. Wykazano wydatki ponoszone we wszystkich szkołach, zawarto dużo uwag co do wydatkowania oraz wskazówki do podjęcia oszczędzania. Czy radni podchodzą do tego racjonalnie - wątpliwe, bo już zgadzają się na kolejne generowanie kosztów wykazanych przez audyt. Stponiowe wygaszanie to inne rozwiązanie niż likwidacja czy filia bez przyszłości. Bo wygaszanie daje nadzieję na zmiany demograficzne, a te potrafią zaskoczyć.Data dodania komentarza: 8.04.2025, 19:06Źródło komentarza: Czy szkoła w Wilkowie zniknie? Rodzice mówią „nie”
Reklama
Reklama