Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 września 2025 03:30
Reklama

MISTRZYNIE ZA MOCNE

Tak słabego początku meczu w wykonaniu polkowickich koszykarek dawno nie widzieliśmy. Rywalki na początku drugiej kwarty prowadziły 14-stoma punktami. Częściowym usprawiedliwieniem może być fakt, że podopieczne Karola Kowalewskiego w ćwierćfinale rozgrywek EuroCup, mierzyły się z ubiegłorocznymi triumfatorkami – Valencią. Hiszpanki przez cały mecz nie pozwoliły sobie na dłuższe chwile słabości i wygrały pewnie, choć nie tak wysoko, jak momentami prowadziły.
MISTRZYNIE ZA MOCNE

BC Polkowice - Valencia BC 77:85 (16:23, 11:16, 25:26, 25:20)

BC Polkowice: Stephanie Mavunga 23, Klaudia Gertchen 12, Erica Wheeler 12, Sasa Cado 12, Weronika Telenga 7, Artemis Spanou 6, Weronika Gajda 5

Valencia BC: Marie Gulich 21, Cristina Ouvina 14 (10 as), Bec Allen 14, Laura Gil 14, Queralt Casas 10, Lericia Romer 5, Celeste Trahan-Davis 5, Claudia Contell 2, Lorena Segura 0

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 13°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Arkadiusz kielbasinskiTreść komentarza: Dziś w nocy w miejscowości Tarnówek ,były 3 tąpnięcia dawno tak nie kołysało, coś strasznego, jestem przyzwyczajony do takich sytuacji,ale dziś naprawdę się wystraszyłemData dodania komentarza: 12.09.2025, 08:25Źródło komentarza: Wstrząsy w ZG Rudna. Górnik trafił do szpitalaAutor komentarza: JohnnyTreść komentarza: Szacunek!!!!Data dodania komentarza: 12.09.2025, 07:45Źródło komentarza: 112 dni na rowerze! Bogdan Kaleta z Głogowa pokonał prawie 9 tys. kmAutor komentarza: WiesławTreść komentarza: Droga do sprzedaży klubu.Data dodania komentarza: 11.09.2025, 19:48Źródło komentarza: Chrobry Głogów chce wydzielić klub piłkarski do nowej spółkiAutor komentarza: RodzinkaTreść komentarza: Szkoda ,że nikt nie napisał , że srebrny medal w tej samej konkurencji zdobył również Głogowianin Jakub Kondratyk, (biegł w innej serii). Dla podkreślenia sukcesu to był jego PIERWSZY start w tym roku !!! I potencjałem nie dobiega od kolegi klubowego . I wynik wcale tak nie odstający od zwycięzcy.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 14:07Źródło komentarza: Gustaw Dziełakowski z Piasta Głogów podwójnym złotym medalistą w LubinieAutor komentarza: JulTreść komentarza: A która broń jest bezpieczna ? ;) czyli trzeba zniszczyc każdąData dodania komentarza: 4.09.2025, 08:40Źródło komentarza: Grób żołnierza z II wojny odkryty w Jaczowie koło GłogowaAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Nikt tym pociągiem nie bedzie jezdzilData dodania komentarza: 2.09.2025, 16:15Źródło komentarza: Powrót kolei do Przemkowa po 30 latach!
Reklama
Reklama