Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 9 maja 2024 22:01

MECZ PEŁEN EMOCJI

Na nieco ponad 3 minuty przed końcem meczu 7. serii Superligi PGNiG Chrobrego prowadził z Wybrzeżem 27:24, ale kolejne dwie okazje do podwyższenia przewagi zostały zmarnowane i w efekcie w ostatnich sekundach nie zabrakło nerwów. Obaj trenerzy prosili o przerwę. Nic dziwnego, że choć Vitalij Nat cieszył się z wygranej, to jednak ganił swoich zawodników za niefrasobliwość. Mariusz Jurkiewicz długo siedział z podopiecznymi w szatni rozpamiętując decydujące fragmenty spotkania.