Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 14 maja 2024 10:47

CHROBRY POKONUJE GKS TYCHY PO SZEŚCIU LIGOWYCH PORAŻKACH

Nic nie zapowiadało pierwszych ligowych punktów dla Chrobrego w meczu GKS-em Tychy. Goście mieli wyraźną przewagę w pierwszej połowie i dziwne było, że prowadzą zaledwie 1:0. Po przerwie wszystko uległo zmianie. W pięć minut dwa gole zdobył Mikołaj Lebedyński. Najpierw wykorzystał podanie Bartosza Biela, a później rzut karny podyktowany za faul na Mateuszu Ozimku.
Kliknij aby odtworzyć

Chrobry wygrał po sześciu porażkach, ale nie tylko dzięki popularnemu Mikiemu, ale przede wszystkim dzięki determinacji i konsekwencji w grze w drugiej połowie.

CHROBRY GŁOGÓW - GKS TYCHY 2:1 (0:1)

0:1 – Daniel Rumin 12.

1:1 – Mikołaj Lebedyński 55.

2:1 – Mikołaj Lebedyński 61. (k)

CHROBRY: Węglarz – Estigarribia ż, Michalec, Malczuk, Mucha, Mandrysz, Kuzdra (46.Hanc), Ozimek (88.Paz), Biel (77.Bogusz ż), Tupaj, Lebedyński (73.Wojtyra).

GKS: Kikolski - Wojtuszek ż (79.Skibicki), Budnicki ż, Tecław, Błachewicz (79.Dijakovic), Mystkowski (60.Niewiarowski), Radecki, Żytek, Mikita (70.Machowski), Śpiączka, Rumin ż (79.Bieroński).

SĘDZIA: Patryk Gryckiewicz (Toruń).