Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 8 maja 2024 17:51

KGHM Chrobry - Górnik, Goście lepsi do przerwy

Początek wyrównany, goście wykorzystują błędy podań i odskakują na +5 w 19.minucie. Chrobry poprawia grę, ale do przerwy przegrywa (11-16). Po przerwie mecz wyrównany. Zabrzanie nie pozwalają jednak Chrobremu na zmniejszenie różnicy bardziej niż do 3 trafień.
Kliknij aby odtworzyć

Do 13.minuty "bramka za bramkę" (6-6). Głogowianie popełniają błędy podań, dobrze interweniuje Wyszomirski (8 obron) i zabrzanie zdobywają pięć bramek z rzędu (19.minuta 6-11). Minotskyi 6 na 8 rzutów. Na szczęście rozgrzał się Dereviankin - zbija 6 piłek i Chrobry łapie rytm, zmniejszając na chwilę straty do 4 bramek (11-16 do przerwy,).

Twarda obrona, niewiele jednak okazji do kontr. Kto popełni mniej błędów? 40.minuta 17-21.

Kiedy jest szansa na zmniejszenie straty, zawodzą celowniki głogowian.

Górnik pewniejszy w ataku pozycyjnym - 47.minuta 21-26.

Teraz głogowianie lepiej w obronie. Dwie dobre interwencje Stachery. 51.minuta 23-26, ale Otrezov złapany przez Ligarzewskiego.

Minotskyi się myli, ale trafiają Tokuda i Morkovsky i chyba losy meczu są przesadzone: 57.minhta 26-30.

Wynik końcowy 29-33.