Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PLAY OFFY SZANSĄ NA ODROBIENIE STRAT. ORLEN SUPERLIGA

Szczypiorniści KGHM Chrobry, choć przegrali z Górnikiem, to wyprzedzają zabrzan w tabeli Orlen Superligi, mając przewagę dwóch „oczek”. - Cieszę się, że nie gubimy punktów – powiedział kapitan, Rafał Stachera. Jednak powrót do play offów może być właśnie szansą dla zespołów, które nie prezentują równej formy. Wtedy będzie można odrobić straty. O zmianie systemu rozgrywek rozmawialiśmy z zawodnikami i trenerami.
Kliknij aby odtworzyć

.
 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 34°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama