Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 9 maja 2024 07:18

RESOVIA BIŁA GŁOWĄ W MUR. FORTUNA 1.LIGA RESSOVIA - CHROBRY 0-1

Takie mecze, z drużynami z dołu tabeli, trzeba wygrywać! Chrobry ponownie rozpoczął jednak ostrożnie i dopiero pod koniec pierwszej połowy stworzył sytuacje bramkowe. Po przerwie uzyskał prowadzenie po pięknym strzale z dystansu Mateusza Ozimka. Później do głosu doszli gospodarze, ale albo dobrze spisywał się Węglarz, albo brakowało im precyzji. Chrobry w meczu 15.kolejki Fortuna 1.Ligi wygrał skromnie z Resovią w Rzeszowie 1:0.