Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DYSKUTOWALI O PROBLEMACH GMIN GÓRNICZYCH, SPOTKANIE ZSGG W POLKOWICACH

Sytuacja finansowa samorządów i ich przyszłość oraz kwestie legislacyjne to główne tematy XXII posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia Gmin Górniczych w Polsce, które odbyło się w Polkowicach.
Kliknij aby odtworzyć

 Uczestniczyli w nim przedstawiciele gmin z Lubelszczyzny i Śląska. Goście zwiedzili też Polkowice i zjechali pod ziemię w kopalni „Rudna”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama