Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 13:41
Reklama

Chrobry wygrywa z Zagłębiem

Ostatni mecz tego sezonu ze zdegradowanym Zagłębiem nie ma większego znaczenia dla układu tabeli Fortuna 1.Ligi. Chrobry może co najwyżej awansować na 12. miejsce, a rywale przerwać serię 25 spotkań bez wygranej. Będzie to jednak bardzo ważny mecz w historii Chrobrego, bowiem ostatni raz w pomarańczowo-czarnych barwach zagrają: Michał Michalec i Mateusz Machaj.
Kończymy rozgrywki Fortuna 1.Ligi. Chrobry podejmuje Zagłębie.

Mija kwadrans. Po jednym celnym strzale i bezbłędnych interwencjach bramkarzy: Kosa i Węglarza.

Uderzają Bartlewicz i Bonecki, znowu lepsi bramkarze.

34.minuta Bartlewicz skoszony przez Calińskiego opuszcza boisko na noszach.

Potężna bomba Natana Malczuka z 30.metrow, Kos piłkę dotknął, ale nie był w stanie jej wybić. Zdjęła pajęczynę w lewym okienku bramki Zagłębia. 1-0.

Groźne uderzenie Poliarusa, Węglarz przenosi piłkę nad poprzeczką. Do przerwy Chrobry minimalnie prowadzi.

Kontra Chrobrego, lewą stroną wychodzi Mateusz Machaj, lobbuje bramkarza Zagłębia i jest 2-0 w 56.minucie.

Najlepsza okazja dla gości: Biliński z 5 metrów w słupek!

W 79.minucie Mateusz Machaj i Michał Michale opuszczają boisko i żegnają się z Chrobrym. Więcej w linku:



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 8°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mieszkaniec GminyTreść komentarza: Wojt debil jak zawsze to powtarzam.Data dodania komentarza: 17.03.2026, 07:40Źródło komentarza: BARTŁOMIEJ ZIMNY: NIE BĘDZIEMY WYRĘCZAĆ POWIATUAutor komentarza: PppTreść komentarza: Ciekawe co piła i jak długo. Jeżeli czysta to ok bo nie plami honoruData dodania komentarza: 16.03.2026, 11:49Źródło komentarza: Pijana kierująca jechała 100 km z Wrocławia. Ponad 3 promileAutor komentarza: PppTreść komentarza: Konkurs głogowski czy ogolnopolskiData dodania komentarza: 15.03.2026, 18:59Źródło komentarza: DĄB Z GŁOGOWA ZAWALCZY O TYTUŁ DRZEWA ROKU 2026Autor komentarza: PatiTreść komentarza: Uklony dla Pana Pawła,nauczyciela w szkole w Grebocicach,który zaszczepił w dzieciach chęć do gry w szachy.Dobra robota. Gratulacje dla wszystkich szachistów małych i dużychData dodania komentarza: 14.03.2026, 18:46Źródło komentarza: W GRĘBOCIACH TRWA V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINYAutor komentarza: mieszkaniec wiejskiej gminy Głogów, wyborcaTreść komentarza: Brawo, rodzice z innych miejscowosci powinni zatem wnioskować do rady gminy o finansowanie biletów miesięcznych dla młodzieży dojeżdżającej do szkół średnich w Głogowie. PROSZĘ JEDNAKOWO TRAKTOWAĆ MIESZKAŃCÓWData dodania komentarza: 13.03.2026, 13:00Źródło komentarza: SZEŚCIU WSIOM W GMINIE GŁOGÓW GROZI ODCIĘCIEAutor komentarza: DuchTreść komentarza: Brawo panowie tak dalej a będzie nam się lepiej miszkałoData dodania komentarza: 13.03.2026, 00:53Źródło komentarza: Kradł rower i perfumy w Przemkowie. 23-latek zatrzymany przez policję
Reklama
Reklama