Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Awaria wyglądała niebezpiecznie - basen zamknięty.

Basen sportowy w Szkole Podstawowej nr 3 (przy ul. Kominka) w Polkowicach zamknięty. Spowodowane jest to awarią, która nastąpiła we wtorek. Na pływalni doszło do rozszczelnienia rury dostarczającej środków potrzebnych do uzdatniania wody - kwasu solnego. Zdarzenie wyglądało groźnie, na miejscu pojawili się strażacy, którzy zabezpieczyli urządzenie i rozpoczęli neutralizację wycieku oraz wietrzenie hali basenowej. Dwóm pracownikom szkoły udzielono także pierwszej pomocy.
Awaria wyglądała niebezpiecznie - basen zamknięty.

Autor: Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego w Polkowicach

Całe zdarzenie miało miejsce przed rozpoczęciem godzin lekcyjnych, żaden z uczniów nie przebywał na basenie. Na tę chwilę nie wiadomo jak długo potrwa awaria i kiedy obiekt będzie przywrócony do użytku - trwa naprawa mechanizmu uzdatniania wody. 


Podziel się

Temperatura: 24°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama